Elektronická cigareta Marion představuje moderní způsob kouření

Elektronická cigareta se těší stále větší oblibě, neboť se jedná o kouření bez vedlejších škodlivých produktů jak pro samotného kuřáka, tak pro jeho okolí. V čem se elektronická cigareta liší od klasických cigaret? Především tím, že v ní nedochází ke spalování, ale funguje na principu odpařování náplně.

E-cigareta díky zahřátí kapalné náplně nazývané e-liquid tvoří páru podobnou kouři, kterou pak kuřák vdechuje. E-liquid obsahuje aromatické látky a můžete si vybrat jak aromata s tabákovými příchutěmi včetně toho, které připomíná vyhlášené kubánské doutníky, tak zvolit třeba lehké aroma s nádechem vůně medu, příchutě ovocné, květinové, nasládlé, nebo si vybrat vůni máty, vanilky či třeba kávy. E-liquidy mohou obsahovat malé procento vody, alkoholu a organických kyselin, ale také volitelné množství nikotinu, které je však porovnání s klasickou cigaretou zanedbatelné.

Elektronická cigaretu Marion

Pokud zvažujete pořízení e-cigarety, můžete vyzkoušet elektronickou cigaretu Marion. Jedná se o produkt společnosti, která se dovozu e-cigaret do České republiky začala věnovat jako jedna z prvních. Výhody e-cigarety Marion jsou jako u podobných produktů neoddiskutovatelné, neboť při jejím kouření odpadá přítomnost zplodin vznikajících při hoření a díky absenci dehtu a oxidu nevznikají karcinogenní látky, ani typický nepříjemný zápach. Elektronická cigareta tak dokáže uspokojit vaše smysly jako klasická cigareta, avšak bez vedlejších negativních faktorů. Díky tomu se stala moderní a zdravější náhradou běžné cigarety a tento způsob kouření má stále více příznivců.

Proč e-cigareta Marion? Protože společnost, která ji nabízí, nakupuje e-liquidy pouze u spolehlivých a prověřených výrobců Dekang, Liqua a Green Witch a veškeré nabízené zboží před uvedením do prodejen pečlivě testuje. Hledáte-li skutečnou kvalitu, navštivte eshop www.ecigareta-marion.cz a přesvědčte se sami.

Horwin / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *