false

Kde koupit kvalitní kratom?

Obrovská rozmanitost kmenů kratomu je jednou z jeho nejlepších vlastností. Barva žilek kratomového listu usnadňuje rozlišení napříč kmeny. Barevné rozdíly kratomu jsou způsobeny především geografickými podmínkami, i když mohou být také důsledkem zralosti rostliny.

Kmeny kratomu

Nejméně zpracovaný ze tří hlavních typů kratomu je bílý kratom, ovšem ještě narazíte i na zelený a červený. Přirozený obsah alkaloidů v listech bílého kratomu se zachovává jejich sušením ihned po nasbírání. Chemické složení hotového produktu se mění tak, že se nejprve nechají ostatní druhy rostlin kratomu několik hodin nebo dní oxidovat.

Kratom s bílými žilkami má nejvyšší koncentraci mitragyninu, jednoho z hlavních rostlinných alkaloidů a opioidních receptorů, který je zodpovědný za energizující vlastnosti byliny s dobrým dopadem na zdraví a zvyšující produktivitu.

Většina kratomů pochází ze stejné rostliny, ale své jedinečné vlastnosti získávají během procesu sušení a někdy i fermentace.

Listy rostliny mitragyna speciosa se sbírají před dosažením rané zralosti, a poté se suší uvnitř, třeba v klimatizovaném prostoru. Po celou dobu sušení nejsou vystaveny žádnému osvětlení, včetně umělého světla z lamp nebo slunečních paprsků, což zabraňuje ztmavnutí nebo prohloubení barvy. Výsledkem tohoto procesu je kratom s bílými žilkami.

Tímto odlišným postupem, který je jiný než proces sušení jiných kmenů kratomu, vzniká prodávaný prášek bílého žilkovaného kratomu.

E-shop s kratomem

Jestliže hledáte, kde koupit kvalitní kratom, podívejte se do e-shopu KratomWorld.cz, za který mluví čísla. Více než rok působí na trhu a má už tisíce spokojených zákazníků. V sortimentu má kvalitní produkty ze srdce Indonésie. Co se týče doručení, tak je do jednoho až dvou pracovních dnů. Budete nadmíru spokojení po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *