TI SYSTEMS – služby datového centra pro vás

TI SYSTEMS - služby datového centra pro vásJste soukromou osobou nebo firmou a hledáte kvalitní péči o vaše webové stránky a další profi online služby? Společnost TI SYSTEMS s.r.o. se specializuje na profesionální datové služby, zahrnující domény a webhosting, tvorbu webových stránek, tvorbu e-shopů a certifikátů SSL. Naši zkušení pracovníci se postarají o vaše webové projekty na vysoké úrovni. Zrealizujeme webové stránky se vším, co náleží k jejich moderní verzi. Obstaráme nápaditý design webů, SSL certifikáty, nákup domény, email hosting a webhosting. Spolehnout se můžete na pečlivé zpracování, rychlost a spolehlivost. Nebráníme se ničemu! Zhotovíme vzhledovou podobu jakéhokoliv projektu v závislosti na vašich potřebách a představách.

Tvorbu www stránek, profi mailu apod. doplňuje kompletní datové centrum. To se postará o služby jako rack hosting, server hosting, cloud computing, cloud hosting, vps servery. Díky pokrytí mnohými službami budete mít vaše data a informace náležitě zabezpečené. Vše je spojeno s dodržováním nejpřísnějších norem a také s ohledem na současné trendy. Nabídky společnosti TI SYSTEMS se pohybují v příznivých cenách pro mnohé zájemce.

Nechybí ani možnost pronájmu prostoru v rámci server a rack housingu. Server housing je určen pro soukromé osoby a firmy k zajištění spolehlivého provozu  vlastněných serverů a chrání jejich připojení k hlavní internetové síti. Server hosting se využívá při provozování náročných webových aplikací. Celý výkon serveru je určen k používání pro vlastní potřeby.  Datové centrum se stará o bezproblémový chod serverů a jejich zabezpečení. Cena je závislá na objemu přenesených dat a na rychlosti internetového připojení.

Rack housing využijí jednotlivci a firmy vlastnící větší počet serverů. Služba rack housing je pronájem prostoru v rack skříni. V rámci služby je poskytována zákaznická podpora, zabezpečení, zálohování na externí medium, redundantní internet, back up linka, stoprocentní konektivita atd. Výhodou je, že nepotřebujete vlastní datové centrum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..