TI SYSTEMS – služby datového centra pro vás

TI SYSTEMS - služby datového centra pro vásJste soukromou osobou nebo firmou a hledáte kvalitní péči o vaše webové stránky a další profi online služby? Společnost TI SYSTEMS s.r.o. se specializuje na profesionální datové služby, zahrnující domény a webhosting, tvorbu webových stránek, tvorbu e-shopů a certifikátů SSL. Naši zkušení pracovníci se postarají o vaše webové projekty na vysoké úrovni. Zrealizujeme webové stránky se vším, co náleží k jejich moderní verzi. Obstaráme nápaditý design webů, SSL certifikáty, nákup domény, email hosting a webhosting. Spolehnout se můžete na pečlivé zpracování, rychlost a spolehlivost. Nebráníme se ničemu! Zhotovíme vzhledovou podobu jakéhokoliv projektu v závislosti na vašich potřebách a představách.

Tvorbu www stránek, profi mailu apod. doplňuje kompletní datové centrum. To se postará o služby jako rack hosting, server hosting, cloud computing, cloud hosting, vps servery. Díky pokrytí mnohými službami budete mít vaše data a informace náležitě zabezpečené. Vše je spojeno s dodržováním nejpřísnějších norem a také s ohledem na současné trendy. Nabídky společnosti TI SYSTEMS se pohybují v příznivých cenách pro mnohé zájemce.

Nechybí ani možnost pronájmu prostoru v rámci server a rack housingu. Server housing je určen pro soukromé osoby a firmy k zajištění spolehlivého provozu  vlastněných serverů a chrání jejich připojení k hlavní internetové síti. Server hosting se využívá při provozování náročných webových aplikací. Celý výkon serveru je určen k používání pro vlastní potřeby.  Datové centrum se stará o bezproblémový chod serverů a jejich zabezpečení. Cena je závislá na objemu přenesených dat a na rychlosti internetového připojení.

Rack housing využijí jednotlivci a firmy vlastnící větší počet serverů. Služba rack housing je pronájem prostoru v rack skříni. V rámci služby je poskytována zákaznická podpora, zabezpečení, zálohování na externí medium, redundantní internet, back up linka, stoprocentní konektivita atd. Výhodou je, že nepotřebujete vlastní datové centrum.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *