Nebankovní kreditní karta Cofidis

Nebankovní kreditní karta Cofidis

Nebankovní kreditní karta Cofidis

Peníze se vám poněkud rozkutálely příliš brzy a potřebujete překlenout nějaký čas do dalšího příjmu? Jedním z řešení jsou i půjčky formu kreditní karty. Nejste nijak omezeni nakupováním a lze si vybrat hotovost v bankomatu. Nebankovní společnost Cofidis se zaměřuje na rychlé nebankovní půjčky. O kreditní kartu si mohou zažádat hlavně stávající klienti, kteří již mají a splácí úvěr nebo půjčku.

Peníze stále k dispozici

Nebankovní kreditní karta Cofidis vám umožní mít peníze stále při sobě. Díky kreditce si můžete velmi rychle obstarat 40 000 – 150 000 Kč. Účel použití peněz netřeba nijak dokládat, záleží zcela na vás, kam peníze investujete, co si pořídíte, co zaplatíte apod. S kartou můžete platit v obchodě nebo si vyberete potřebnou hotovost v bankomatu. Jedná se o běžnou neembasovanou MasterCard, umožňující placení pomocí elektronických platebních terminálů, kterými oplývá většina českých obchodů. Od klasické půjčky se liší tím, že dostanete peníze, splácíte a můžete díky kreditní kartě mít půjčku opakovaně. V praxi to probíhá tak, že po zaplacení pravidelné měsíční splátky si můžete peníze zase půjčit. Pravidelně splácíte a půjčujete si a není potřeba znovu a znovu vyřizovat nové půjčky.

Peníze od Cofidis můžete používat libovolně. Cofidis ale neposkytuje na kreditní karty bezúročné období. Jakmile vyberete nějaké peníze na kreditku, ihned se vám úročí úrokem 24%. Podmínkou je, že měsíčně musíte minimálně tři procenta z půjčených peněz poslat jako splátku. Minimální částka tvoří 1200 Kč. Splácení je dovoleno až po dobu 33 měsíců. Je na vás, jestli chcete mít dluhy rychle z krku nebo je budete vyrovnávat delší čas. První karta od Cofidis je zdarma, ale počítejte s poplatky za vedení karty – roční poplatek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *