Kde získat kreditní kartu bez příjmu?

Kde získat kreditní kartu bez příjmu?

Kde získat kreditní kartu bez příjmu?

Využívání kreditní karty náleží mezi možnosti půjčení peněz. Jedná se o světově populární řešení a zároveň nejvýhodnější způsob půjčky peněz pro vaše potřeby. Je to velmi jednoduché, stačí vlastnit účet a k němu můžete získat kreditní kartu s možností čerpání úvěru – peněz, které nemáte, ale půjčíte si je. Poskytovatelé kreditních karet se liší svými podmínkami, vyžadující splnění ze stran žadatelů.

Půjčky i bez příjmu

Jestliže nechcete nebo nemůžete prokázat bance své příjmy, je pro vás určena kreditní karta bez příjmu. Jde o kreditku, kterou mohou využít nezaměstnaní a lidé s nepravidelnými příjmy. Při žádosti o kartu nebudete požádáni o potvrzení průměrné mzdy od zaměstnavatele nebo o doklady spojené s příjmy z vaší podnikatelské činnosti. Díky tomto druhu kreditky můžete získat i dostatečně dlouhé období bez úroků. Kreditní karty můžete využívat při nakupování, ale i pro výběry u přepážky v bance nebo přímo z bankomatu.

Nízké úroky

Kromě možnosti získat nějaké bezúročné období, mají kreditní karty celkem nízké úroky. U nebankovních poskytovatelů se setkáte rovněž s rozdílnými podmínkami, ale obecně platí, že nabízejí vyšší úročení. Pokud překročíte domluvenou dobu splatnosti, počítejte s tím, že vám budou naúčtovány další poplatky navíc. O speciální karty si mohou zažádat i studující. Tak zvané studentské karty mají minimální úrok, prodlouženou dobu bez úroků, ale výběr je zaměřen pouze na menší částky. Kreditní karty bez příjmu obdržíte obtížněji než běžné platební karty. Získáte je i online cestou, stačí kliknout na příslušné webové stránky a tam vyplníte potřebné údaje. Kreditní karty bez příjmu nabízejí hlavně nebankovní instituce, v bance si tuto situaci spojují s velkým rizikem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *