Sruby – levné a pohodlné bydlení

Sruby Kontio

Sruby Kontio

Toužíte po pěkném vlastním bydlení?  Pokud preferujete ekologické a zdravotně nezávadné prostředí, zkuste stavby ze dřeva. Moderní srubové domy splňují vysoké nároky pro moderní bydlení. Navíc vaše pořizovací a provozní náklady budou mnohem nižší než u klasických zděných staveb. Již dávno lidé ocenili život v dřevěných domech, kde se dá žít mnoho let.

Stylové bydlení ze dřeva
Dřevěné sruby vypadají elegantně a preferují je hlavně osoby s kladným vztahem ke dřevu. Roubenky vám zajistí nejen ekologické bydlení, ale úsporu vašich financí. Stavba ze dřeva nepotřebuje tolik vytápět. I v mrazech stačí trochu zatopit ráno a večer a máte příjemné teplo. Pochopitelně je nutné správné ošetření a dodržování zásad v pečování o dřevo. Sruby jsou naprosto vhodné k bydlení pro astmatiky a alergiky, protože  uvnitř nevíří prach. Dřevo je odolné proti nepříjemným pachům a nepojme ani kouř z cigaret.

Kvalitní sruby na klíč
Výrobou srubů a jiných dřevěných staveb se zabývá již řada společností. Například firma Kontio je druhým největším světovým výrobcem srubů na světě. K realizaci svých staveb využívá výhradně vlastnosti severské borovice, kterými jsou pevnost dřeva a lepší tepelně izolační vlastnosti.

Sruby a roubenky na klíč u Kontio – to jsou čtyři řady: Premium, Elegance, Classic a Rustical.  Premium se vyznačuje reprezentativním a okouzlujícím stylem, kde se vybírají detaily z oceli, mramoru, skla a vzácných dřevin. Sruby Elegance se hodí do příměstské zástavby. Mají barevné provedení a moderní interiér ve spojení s charakterem srubu.  Styl Classic – to je klasika v lidové architektuře se splněním požadavků na současné bydlení. Interiér je naplněn kombinacemi vhodně zvolených přírodních materiálů, kde nechybí dřevo, kámen, cihla a přírodní textilie. Rustical sruby se zhotovují z kulatých rámů a jsou mimořádně útulné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *