Nákup na splátky může zachránit vaše letošní Vánoce

Home Credit

Home Credit

Navstevnik stranek si precetl zpravu Pochmurný podzimní čas nás upozorňuje na nemilosrdně se blížící vánoční svátky. Uvažujete, čím obdarovat své rodiče, děti nebo partnera? Že jste na dárky ještě ani nenašetřili? Nevadí, se spotřebitelským úvěrem si můžete dovolit i dárky, na které jste dříve ani nepomýšleli. Radost v dětských očích je přeci tou nejkrásnější odměnou, za kterou všechen ten předvánoční shon a spěch stojí.

Kde nakupovat na splátky
V dnešní době je možno nakoupit na splátky téměř v každé prodejně. A vůbec se nemusí jednat pouze o obchody s mobilními telefony, audio technikou, bílým, či černým zbožím. Na splátky lze dnes koupit téměř cokoliv – od domácích spotřebičů, přes potřeby na zahradu, hudební nástroje a elektroniku, až po zájezdy, nábytek nebo sportovní vybavení. Dopřejte svým rodičům tolik potřebný odpočinek v některém z přímořských letovisek nebo horských oblastí, obdarujte svého miláčka novou televizí nebo golfovou holí, po které tolik toužil. A děti zajisté ocení nové hry na PC nebo sportovní vybavení na tenis. Nakupování na splátky je rychlé, snadné a velmi oblíbené.

Nechcete nakupovat na splátky?
Že vás nákup na splátky příliš neláká, ale na pokrytí vánočních výdajů vaše peněženka zkrátka nemá?  Zažádejte si o menší, či větší půjčku, díky které nakoupíte dárky třeba pro celou rodinu. Nákup dárků budete mít vyřešený s předstihem, prožijete Vánoce v klidu a pohodě a půjčku vrátíte až v roce 2013. Třeba takových 60 000 Kč si můžete půjčit již za 1 199 Kč měsíčně! Půjčka od Home Credit je nejen dostupná, také její sjednání je opravdu rychlé a snadné. Zavolejte zdarma na infolinku 800 700 762 a my za vás vše potřebné vyřídíme. Prožijte letošní Vánoce v klidu a pohodě, nakupte svým nejbližším to, po čem doopravdy touží, a nenechte se rozhodit prázdnou peněženkou, která zvláště před Vánoci příliš nepotěší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *