Nejlepší dárek pod stromeček? Trampolína!

Nejlepší dárek pod stromeček? Trampolína!Co si přeje vaše dítko od Ježíška? Nový počítač, herní konzoli, tablet nebo mobilní telefon? A co takhle vyměnit poslední výkřiky techniky za něco zábavnějšího a mnohonásobně důležitějšího? Na mysli nemáme nic jiného, než pro lidské tělo přirozený pohyb – skákání. Vždyť dnešní děti neznají nic jiného, než počítačové hry, tablety, facebook a nejrůznější aplikace, které lze stáhnout na mobilní telefony. Na nejrůznější sportovní aktivity, pohyb a „úplně obyčejnou konverzaci“ s kamarády se jaksi pozapomíná. Je tedy nejvyšší čas tuto skutečnost změnit! Trampolína je originálním dárkem, který se pod stromečkem jen tak nevidí.

Trampolína pro malé i velké
Takové trampolíny najdou uplatnění jak na zahradě rodinného domku, tak v dětském pokoji panelákové bytu. To je dáno především rozměry trampolíny, které jsou opravdu velmi rozmanité.  Pro nejmenší děti jsou vhodné spíše menší trampolíny doplněné o ochrannou síť, která zabraňuje případným pádům, rozbitým kolenům a dalším nepříjemným úrazům a slzičkám. Trampolína s ochrannou sítí je vhodná pro ty nejmenší rošťáky. Pro větší děti (a hravé dospělé) jsou určeny větší trampolíny, jejichž průměr může dosahovat až neuvěřitelných 487 centimetrů. Na této ploše se vyřádí až několik dětí najednou.

Trampolíny Spartan – kvalita za rozumnou cenu
Tyto značkové trampolíny jsou vyráběny v mnoha barevných kombinacích i velikostech a hodí se jak do interiérů, tak na venek. I trampolína Spartan může být doplněna o ochrannou síť umožňující bezpečnou zábavu také těch nejmenších dětí. Cenové rozmezí trampolín Spartan se pohybuje od 699 Kč, až po velké venkovní trampolíny za 7 9990 Kč. K jednotlivým trampolínám lze dokoupit také specifické příslušenství (schůdky, ochranné lemy, plachty, sítě nebo přístřešky, které lze natáhnout v případě nepříznivého počasí).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *