Půvabné desény francouzského povlečení potěší oko i duši

Hledáte, čím byste si udělali radost, ale nechcete přitom ustupovat praktičnosti? Zajímá vás, jak vypadají nejnovější trendy na půdě ložnice? Aktuální módní vlnou jsou hravé a inspirativní vzory, takže jsme si pro vás připravili skutečně velkou ochutnávku!

Český výrobce povlečení a dalšího vybavení ložnice Brotex se při navrhování svých desénů nechal ovlivnit skutečně mnoha směry. Celkový dojem však ve všech případech vzdává hold harmonickému souznění barev a vzorů na všech úrovních. Použití reaktivních barev na kvalitní bavlně pak otevírá nové a širší možnosti – už se nemusíte bát povlečení, které kombinuje bílé pruhy s těmi jasně fialovými nebo zářivě červenými. Barvy se do sebe nikdy nevpijí ani nezaperou a stále budou vypadat jako ze žurnálu, pokud se neodchýlíte od doporučených pokynů pro údržbu.

Až se zima zeptá, vsaďte a bavlnu!

Hladké bavlněné povlečení vůbec není OUT. A luxusně vypadající kousky od tohoto výrobce s více než dvacetiletou tradicí vám to dokáží! Jemné vzory se shlížejí v modrotisku, svěžích snítkách levandule, svůdně zeleném jarním trávníku i v půvabu drobnolistých růží. Pokud hledáte klasiku v moderním provedení, zcela jistě si přijdete na své. A co je ještě k mání?

Vše pro milovníky romantiky, exotiky i pořádně „nabušených“ doplňků

Nechte se unést na nepřehlédnutelné purpurové vlně nebo dopřeje sluchu svým africkým kořenům  v zemitých barvách. Právě takové francouzské povlečení totiž značka Brotex nabízí. A něco má samozřejmě připravené i pro milovníky jednoduchosti, pro něž jsou jasné barvy hovořící zvučným hlasem minimalismu nadevše. V minimalistickém barevném provedení, které na líci potěšení krásnými barvami a rubem vše utlumí univerzální bílou či třeba lososovou se vaše ložnice nikdy nebude cítit fádně a obyčejně, za to vám ručíme. A barvy navíc vydrží i mnoho a mnoho pracích cyklů.

Vyberte si z široké nabídky nejen francouzského povlečení z mnoha druhů materiálů v e-shopu Nejloznice.cz. Pamatujte, že nakupujete kvalitní zboží od českého výrobce. Máte tedy jistotu, že i ve vaší ložnici vydrží dlouho krásné, příjemné na dotek a bez poskvrnky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *