Půjčka Kamali je rychlá s okamžitým převodem peněz

Hledáte rychlou půjčku s převodem peněz ihned bez ohledu na to, u jaké banky máte zrovna účet? Chcete si nastavit délku splatnosti podle sebe, a zároveň získat velmi nízké RPSN? Pak je půjčka Kamali tím pravým produktem pro vás.

Vyplňte náš formulář a získejte okamžitě jednu z nejlépe hodnocených půjček na našem trhu. Nemusíte se vát složitého vypisování hory potřebných dokumentů ani trávit dlouhé minuty s telefonní operátorkou. Jednáme maximálně rychle a diskrétně, a vaše údaje rozhodně nikdy nepředáváme třetí straně.

Půjčka Kamali vám nabídne skutečně nízké RPSN

Nemůžete vyjít s rozpočtem před výplatou, porouchala se vám trouba nebo se potýkáte s nákupem školních pomůcek? Půjčka Kamali vám nabídne 1 000 Kč nebo 20 000 Kč. Za produktem stojí prověřená společnost Home Credit s.r.o., která si zakládá na transparentním a především férovém jednání se svými klienty.

Pro nové žadatele nabízí první půjčku zcela zdarma (0% RPSN) při dodržení termínu splatnosti. Půjčka Kamali je neúčelová, a obejde se i bez doložení příjmu a dalších náležitostí, na kterých banky bazírují.

Jen 5 podmínek a nic víc

Zajímá vás, co po vás bude vyžadovat půjčka Kamali s maximálně 50% RPSN? Nic složitého, podívejte se sami:

  • 2 doklady totožnosti
  • trvalý pobyt na území České republiky
  • věk 18 let a více
  • informace o výši příjmu bez potvrzení
  • schopnost řádně splácet

Půjčka Kamali známá nejenom z televizní reklamy, patří do rodiny tzv. mikropůjček. Narozdíl od konkurence má však zastropované sankce za nedodržení termínu splatnosti a rozumné poplatky za odložení splátek.

Při první půjčce si můžete půjčit maximálně 10 000 na 14 dní, při opakovaném využívání se oba limity zvětšují. Výplata peněz je možná ihned na účet (mimo víkendů a státních svátků). Pokud hledáte spolehlivý a bezpečný nebankovní produkt, pak vás půjčka Kamali jistě uspokojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *