Difúzní folie Juta Jutadach 135

Difúzní folie Juta Jutadach 135

Myslíte si, že se při stavbě střechy obejdete bez střešní folie? Říkáte si, že za dob vašich tatínků a dědečků se také nepoužívala a střecha i přesto stála? V tom případě se velmi mýlíte a o střešních foliích asi nevíte úplně všechno. Oči by vám mohla otevřít například naše difúzní folie Juta Jutadach 135která bude nejen chránit vaši střechu před zatékáním a zajistí vašemu domu, aby dýchal, ale ochrání i vaší peněženku, před zbytečnými platbami za energie. Nevěříte?, přesvědčte se na následujících řádcích a vězte, že změníte svůj dosavadní názor.

Úspora energií na sebe nenechá dlouho čekat

Úsporu tepelných ztrát jistě ocení každý ekonomicky smýšlející člověk. Při současném neustálém zvyšování cen energií, bude úspora velmi rychle znatelná na vašem rodinném rozpočtu. Za pomoci dokonalého odvodu vlhka, který budeme moci připsat na konto difúzní folie Juta Jutadach 135, si můžete být jisti, že tepelné ztráty nebudou tak značné, jak byste očekávali.

Hydroizolační vrstva není přepychem, nýbrž nutností

Mnoho našich zákazníků nabývá mylného dojmu, že hydroizolační vrstva je pro jejich střechu přebytkem, který není zdaleka nutný. Opak je ovšem pravdou. Dnes se již nestaví jen klasické větrané půdy, nýbrž i bungalov či obytná podkroví, která hydroizolační vrstvu naprosto nutně potřebují. Navíc tato vrstva zajistí naprostou voděodolnost a poradí si i s odvodem vodní páry.

Chrání životní prostředí

Námi nabízené difúzní folie Juta Jutadach 135 jsou stoprocentně recyklovatelné a zdravotně nezávadné. Tudíž v tomto případě hovoříme o folii, která ctí životní prostředí. Velká obezřetnost se ovšem vyplatí zejména u výběru dané střešní folie. Velmi často tyto kvalitní produkty bývají nahrazovány takzvanými „východními“ náhražkami, které v žádném případě nebudou plnit svou službu na výbornou. Vás poté bude čekat pouze celá rekonstrukce vaší střechy. Při výběru folie se tak vyplatí ctít rčení, „dvakrát měř, jednou řež!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *