Kreditní karta Cofidis

Kreditní karta Cofidis

Kreditní karta Cofidis

Šetření peněz vám prostě nějak nevyšlo a nyní si musíte poradit s nečekaným vydáním? Zkuste to stylově a využijte k tomu služby kreditní karty. Díky kreditkám může vaše placení probíhat přímo v obchodě, nebo si vyberete peníze na přepážce u dané společnosti či bankomatem.

Nebankovní společnost Cofidis je zaměřena na rychlé nebankovní půjčky. Jestliže vás zajímá nebankovní kreditní karta Cofidis, mohou ji mít stávající klienti společnosti. Jde o osoby,  které tady mají a již splácejí půjčku nebo úvěr. Cofidis kreditní karta vám dovolí neřešit nedostatek peněz a mít je stále u sobě. Pomocí kreditky si ve velmi krátkém čase obstaráte 40 000 – 150 000 Kč. Účel použití peněz je zcela libovolný, není třeba ho nijak dokládat. Máte tedy možnost peníze využít tak, jak se vám zrovna nejvíce hodí. S kartou nebudete mít problémy při placení v obchodě či při výběru hotovosti v bankomatu. Jde o běžnou používanou neembasovanou MasterCard, která zajistí placení pomocí elektronických platebních terminálů ve většině českých obchodech. Jsou tu jisté odlišnosti od klasické půjčky – dostanete peníze, splácíte a následně lze mít půjčku opakovaně.

Kreditní karta Era je dostupná v pobočkách Poštovní spořitelny. Kreditní karta Era je vám k dispozici, pokud potřebujete občasnou půjčku peněz, v době, kdy u sebe nemáte dostatek hotovosti. K výhodám patří bezúročné období v délce až 55 dnů. To lze využít i při výběru z bankomatu. Era kreditní karty se vydávají zdarma a první rok jejich správy je rovněž bezplatné. Dále získáte zdarma pojištění proti poškození, odcizení či zničení na zboží zakoupené pomocí Era kreditní karty a to až po dobu šesti měsíců od nákupu. Má úvěrový limit, který můžete čerpat opakovaně. Splácení je možné s minimální měsíční splátkou pěti procent z vyčerpané výše úvěru, ale v minimu 500 Kč.

  1 Komentář

  1. Esther   •  

    Dobry den vam prajem rad by som od vas vyizul rychlu pozicku vo vyske 1 800 eur ak by ste ma mohly kontaktovat na t.c.0902 338 403 bol by som vam velmy vdacny prosim cim skor . Dakujem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *