Vacuum Cleaner Vacuuming Cleaning  - Daw8ID / Pixabay

Proč nechat čištění koberců a čalounění na profesionálech?

Můžeme být při úklidu skutečně pečliví, ale znečištění některých materiálů či kusů nábytku prostě předejít nelze. O čem je řeč? Koberce a čalounění dostávají pořádně zabrat většinou na denní bázi a ani nemusí být okolo děti či domácí mazlíčci. Také chcete vrátit kobercům či pohovce jejich původní krásu? Proč je lepší nechat jejich čištění na profesionální firmě?

Nekupujte nové, ušetřete!

Skvrny, fleky, zašlé barvy? Domácí mazlíčci, děti, ale i naše nešikovnost se na vzhledu pohovek a koberců často neblaze podepíše. V boji za dokonale čistou domácnost se nejeden z nás pouští na vlastní pěst také do čištění koberců a čalounění. Výsledek se i přes bohatou nabídku speciálních čističů jen v minimálním počtu případů vyrovná očekávání. Zklamání pak často vede k unáhleným krokům, jako je nákup nového vybavení a vyhození stávajícího i přes fakt, že kromě pár kosmetických nedostatků danému kousku vlastně nic není a mohl by snadno sloužit další řadu let. Chcete-li ušetřit rodinný rozpočet, než se vydáte do obchodu s nábytkem, vyzkoušejte profesionální čištění koberců.

Skvrny zmizí v jediném kroku

Odborné čištění tkanin mokrou metodou funguje na principu působení síly proudu teplé vody, profesionálního a kvalitního čisticího prostředku a vyššího tlaku sání. Díky tomu dochází k účinnému odstranění špíny a fleků velice snadno, bez námahy a za zlomek času v porovnání s namáhavým drhnutím a zaručenými postupy popsanými na internetu nebo tzv. babskými radami. Metodou mokrého čištění zmizí skvrny od mastnoty, červeného vína, čokolády i dalších nečistot, o nichž jste si mysleli, že s vámi budou navěky.

Oživení barev i konec zápachu

Kromě povrchového odstranění nečistot dokáže profi mokré čištění zatočit také s do hloubky usazenou špínou, prachem, roztoči a nepříjemným zápachem od domácích mazlíčků nebo cigaret. Jednoduše dosáhnete takového výsledku, o němž se vám při čištění s pomocí kartáče, saponátu a vlastních sil ani nesnilo. Po dokončení čištění navíc bude výsledek znát na první pohled – při hloubkovém čištění dochází i k oživení zašlé barvy vláken. Koberec i pohovka opět zazáří jako nové!

Dlouhá doba schnutí?

Zní to všechno hezky, říkáte si, ale nechat schnout následně koberec či pohovku několik dní si neumíte za plného provozu vaší domácnosti představit? Ani nemusíte. Tvrzení, že po úklidu mokrou metodou schne nábytek a doplňky dlouhé desítky hodin, protože je stále silně nasáklý vodou, jsou holý mýtus. Pohovky jsou po dokončení čištění jen mírně vlhké a perfektně suché jsou už za pár hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *