Shaving Razor Man Face Shave  - Sammy-Williams / Pixabay

Čistící kapalina do kazet Braun posiluje zdraví pokožky obličeje

Vousy jsou nepostradatelnou součástí každého muže. Dokreslují či zvýrazňují jeho rysy, podle potřeby přidávají či ubírají věk, ale hlavně posilují charisma. Péče o vousy a jejich sestřih také hodně napoví o charakteru, vkusu a o tom, jak je pro něj důležitá péče o sebe. Přitažlivé strniště různých tvarů však vyžaduje pravidelnou péči i o pokožku. Nepřidávejte jí zbytečné bakterie a myslete při holení i na čistotu vašeho oblíbeného holícího strojku Braun. Proplachování vodou vážně nestačí. Čistící kapalina do kazet CCR je výbornou dezinfekcí proti veškerým nečistotám a zároveň spolehlivě prodlouží životnost kvalitnímu strojku, na který jste zvyklí.

Používání čistící kazety Braun vás chrání při náhodném poranění

Při nošení i holení vousů je nejvíce namáhaná pokožka. A tak se i profesionálům občas stane, že se i s tím nejpohodlnějším strojkem mohou poranit. Právě proto je nesmírně důležité starat se o maximální čistotu holících hlav. Čistící kazeta Braun naplněná kapalinou této značky přináší pohodlné řešení, jak udržovat holící strojek v opravdové čistotě. Stačí pouze vymýt prázdnou kazetu čistou vodou a nechat ji oschnout, případně pečlivě vysušit od zbylé vody. Pak už je třeba jen naplnit čistící kapalinou a zahájit čištění. Touto prevencí se nejlépe vyhnete případnému nepříjemnému zánětu a urychlíte hojení těchto malých nehod při péči o vousy. Ať už preferujete holení do hladka nebo si jen kontrolujete a udržujete délku vousů nezapomínejte pokožku hydratovat a vyživovat balzámy a kvalitními krémy. Ideálně 2× denně.

Pro perfektní výsledky vyžaduje Braun čistící kazeta správné dávkování

Šetřit se nevyplácí na svém zdraví, ale ani na oblíbených věcech, jež často a rádi používáte. Braun čistící kazeta je určena pouze do holících strojů této značky. Při doporučeném plnění vychází kapalina na 5 – 6 doplnění čistící stanice. Výměnu byste měli provádět zhruba po čtyřech týdnech. Roztok není třeba ředit, narušili byste tím efektivitu jeho vlastností.

Prodlužujte chytře životnost věcem, které máte rádi. Třeba efektivním čištěním správnými prostředky. Zvládnete to během chvíle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *