Video Streaming Laptop Pair Film  - FrankundFrei / Pixabay

Hledáte počítačové vybavení s dobrou kvalitou, ale za rozumnou cenu? Vsaďte na to repasované

V dnešní době je vlastnictví kvalitního počítače mnohem důležitější, než kdy dříve. S omezením možností pro trávení volného času jde totiž ruku v ruce poptávka po jiné kvalitní zábavě. Tak proč si ji nedopřát třeba prostřednictvím kvalitního herního PC?

A vůbec nezáleží na tom, zda jsou vaším cílem levné NTB nebo klasické stolní kousky, které rozjedou i ty největší herní pecky. V dnešní době lze totiž levně poptat obojí. Nesmíte se jen bát zamířit na trochu netradiční nákupní místa.

Repasované notebooky a počítače vám dávají stejné záruky jako nákup v kamenném obchodě

Podíváme-li se na trh s elektronikou, pak zjistíme, že naprostá většina nabízených kousků vám poskytuje stejnou záruku, jaká je pro tyto případy vymezena v zákoně – tedy dva roky. Ovšem vsadíte-li na repas, získáte ji také.

A co to vlastně ten repas je? Určitě znáte nejrůznější výhodné nabídky „modelů z výstav nebo starších herních kousků“ a repas jim k tomu dává ještě něco navíc. Odborníci je důkladně prohlédnou, vyhodnotí stav jejich útrob (a to nejenom vzhledem k možnému poškození, ale také k současné úrovni technologií) a po všech stránkách je vyšperkují. Zastaralé komponenty jsou vyměněny a postaráno bude i o kompletní údržbu a úpravu systému. Výsledkem je tedy velmi dobrý kompromis mezi nákupem z oficiálního obchodu a nákupem z bazaru.

V jakých cenových hladinách se pohybují repasované stroje?

Pokud se rozhodnete pro repasované počítače, budete nejspíš touto položkou příjemně překvapeni. Ceny kvalitních herních kousků totiž klesají oproti nákupu v kamenném obchodě klidně na polovinu. Chcete si zahrát nejnovější herní trháky? Bude vám na to stačit už 20 000 Kč, i když se budete muset obejít kupříkladu bez těch nejlepších grafických detailů a dalších vychytávek, jež ovšem nemají na skutečný zážitek ze hry valný vliv.

A kde se po takovém vybavení podívat? Doporučujeme specialisty na Malicomputer.cz.

Computer Desk Office Monitor  - bobyr / Pixabay
bobyr / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *