Přípravy hokejistů na olympiádu v kanadském Vancouveru jsou již v plném proudu

Zlatí hoši - úspěch českých hokejistů v Naganu 1998

Zlatí hoši - úspěch českých hokejistů v Naganu 1998

Příprava české hokejové reprezentace na zimní olympiádu v kanadském Vancouveru je již v plném proudu.  Reprezentační trenér Vladimír růžička oznámil svou nominaci na přípravné akce, které se konají v prosinci. Jednou z hlavních opor týmu by měl být Jaromír Jágr.

Českou hokejovou reprezentaci před olympiádou posílí Jágr

Jaromír Jágr si před nadcházejí olympiádou věří: Olympiádu může vyhrát kdokoliv jiný než Kanada nebo Rusko. Třeba my,“ zopakoval Jágr v Praze.  Téměř po půl roce se vrací zpět do české republiky.  Uplynulé měsíce strávil v ruském Omsku.  Tento týden pak nastoupí v Channel One Cupu.  Měl by nastoupit ve stejšne útoku s Petrem Čajánkem.

Podle reprezentačního trenéra Růžičky bude finální nominace týmu pro zimní olympiádu známá 30. Prosince. Do té doby zbývá ještě několik otevřených míst.  Nic tedy zatím není definitivní.  Podle růžičky se jedná asi o pět pozic, ve kterých ještě nemá jasno, jinak už prý má jasno.  Počítá například s brankářem Tomášem Vokounem, nebo s útočníky Jaromírem Jágrem a Patrikem Eliášem.

Pamatujete si ještě na úspěch české hokejové  reprezentace v Naganu?

Přepište dějiny Česká Republika vyhrála zimní olympijské hry v ledním hokeji!!! Tak to byl výkřik komentátora po vítězství našich hokejistů ma zimní olympiádě v Naganu. Pokud chcete na tyto okamžiky zavzpomínat, prohlédněte si následujcí video.

Video / Youtube: Český hokej – Nagano 1998:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *