Postarejte se o bezpečnost svých zákazníků v každém ročním období!

Poskytujete svým zákazníkům 100% klientský servis? Pak se také nezapomeňte postarat o jejich bezpečí v případě, že se rozhodnou vaši prodejnu nebo provozovnu navštívit osobně. Mokré klouzající listí, přerostlá tráva, namrzlý chodník – nic z toho nepůsobí na příchozího návštěvníka právě pozitivně. A ve hře je navíc i zdraví!

Zcela jistě byste nechtěli být odpovědní za těžký úraz jen proto, že jste včas nezajistiti úklid chodníků a dalších přilehlých ploch.

Letní údržba se stará o reprezentaci, zimní o bezpečnost

Od května do října můžete na ulicích vidět množství čistících vozů i pracovních týmů, jež svádí nikdy nekončící souboj s bující přírodou a kupícími se odpadky lidské činnosti. Skutečně profesionální údržba však vypadá trochu jinak. Například společnost HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. nabízí v rámci letní péče:

  • strojní i ruční čištění zadaného prostranství, plán je volen individuálně podle aktuálních potřeb,
  • údržbu parkovacích a veřejných ploch,
  • péči o městský mobiliář a dětská hřiště,
  • kombinované čištění veřejných ploch a komunikací,
  • čištění kropicími vozy,
  • sběr psích exkrementů z jakýchkoli ploch,
  • odstraňování žvýkaček.

Věděli jste, že: efektivním použitím speciálního sacího systému nahrazuje HGS práci několika metařů? Oproti klasickému úklidu jde o proces rychlejší i levnější.
V zimě pak údržba pečuje především o sjízdnost cest a schůdnost chodníků, ale i odstraňování nezabezpečené ledové námrazy a dalších zimních nástrah. Úklidové práce jsou dostupné 24 hodin denně díky centrální pohotovosti, která zajistí co nejrychlejší dostupnost žádaných služeb.

Zkušenost ověřená praxí

Samozřejmostí je také údržba zeleně v klidovém vegetačním období, jež se postará o optimální zdravotní stav vašich stromů a keřů během nadcházejícího jara. Spolehněte se na téměř 20 let zkušeností v oboru a pozvěte do své firmy odborníky. Kompletní nabídku  služeb najdete na www.hgs.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *