Květiny v krabičce

Každá žena v dnešní době velice ráda přijímá květiny. Nejrůznější významné příležitosti v jejím životě, jsou skvělým důvodem pro darování krásných a originálních květin. Klasickou rudou růží určitě nic nepokazíte. Nicméně pokud chcete ženě „vyrazit“ dech, vsaďte na neobvyklé květiny v krabičce! V posledních týdnech je obrovským hitem dárkové balení květin, které jsou uloženy v praktickém boxu. Do těchto krabiček je také možné přibalit sladké překvapení v podobě makronek. Záleží pouze na vašem vkusu a chuti. Milované něžné polovičky jistě ocení spojení voňavých a krásných květin se sladkou pochoutkou.

Originální balení

Květinářství Freja se postará o to nejkrásnější překvapení, v podobě profesionálně aranžovaných květinových krabiček. Zkušeným aranžérům vznikají pod jejich šikovnýma rukama nejrůznější kombinace květů, barevných kombinací a originálních krabiček, ve kterých je celý květinový „poklad“ uložen. Takto naaranžované květiny se velice snadno přenáší, nemusíte se tak bát o poškození celkové květinové vazby. Kromě praktického uložení je krabička také odolná vůči rozmočení. Je vyrobena z nepropustného materiálu, díky kterému je možné květinám pouze občas dolít vodu.

Květinové krabičky se po darování stanou luxusním doplňkem každé domácnosti. Pohodlně je můžete pouze postavit na stůl v původním balení a občas jim dopřát trochu vody.

Online objednání

V dnešním moderním světě je obvyklé kupovat věci online na internetu, rychle a pohodlně. Květinové krabičky můžete objednat na e-shopu freja.cz přímo z pohodlí vašeho domova. Milý zaměstnanci vám zásilku doručí na zadanou adresu, bez zbytečného zdržení a jistě tak bezkonkurenčně ohromí danou slečnu či paní. Originální překvapení své vyvolené jistě ocení také muži, kterým dochází inspirace na neobvyklý dárek. Mimochodem, květinová krabička je jako stvořená pro ukrytí zásnubního prstýnku!

Není nic jednoduššího než pár kliknutí a voňavé květiny jsou na cestě. V e-eshopu freja.cz můžete vybírat podle oblíbené barvy či druhu květin. Pokud nemáte konkrétní požadavek, můžete vybírat z nejrůznějších kombinací voňavých květin a jejich barev nebo originálních krabiček všech druhů, tvarů a barev. V nabídce naleznete také krabičky s možností uložení sladkých makronek.

Čerstvé květiny

Nemusíte se bát objednávání květin přes internet. Květinářství Freja dbá na čerstvost všech svých květin. Umělecká díla vznikají pouze několik málo hodin před samotným doručením, kam dorazí v celé své kráse a jistě oslní všechny ženské smysly. Za výběrem originální květinové krabičky pro svoji milovanou už nemusíte jezdit do obchodu, stačí pouze několik kliknutí na freja.cz a květiny jsou na cestě ke své budoucí majitelce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *