Jak vybrat ideální rozkládací sedací soupravu?

Praktické rozkládací sedací soupravy jsou v poslední době velmi žádané. Nejen, že poslouží jako skvělá dominanta obýváku, ale rovněž poskytnou dostatečně velký odpočinkový prostor pro náhodné návštěvy nebo velká rodinná setkání.

Časté rozkládání a skládání se však u nekvalitních výrobků může brzy projevit ve formě opotřebení a zhoršené funkčnosti. Jak tedy vybírat ideální rozkládací sedací soupravy, jež vám budou bez obtíží sloužit po mnoho let?

Hledejte konstrukci z masivu

Běžné sedací soupravy z dřevotřísky nebo jiných levných materiálů se mohou v namáhaných místech prolomit nebo dokonce zcela rozpadnout. Volte proto vždy odolné výrobky s masivní konstrukcí z poctivého dřeva, která vydrží i občasné řádění dětí nebo dopad vašeho unaveného těla na právě rozloženou lehací plochu.

Vsaďte na odolné potahové látky

Sedačky už dávno neslouží jen jako místo k posezení. Pravidelně si na ně nosíme svou kávu nebo dokonce občerstvení. Drobky a skvrny jsou tedy na denním pořádku. Pamatujte na to při výběru sedačky a jděte tam, kde vám ji na přání potáhnou omyvatelnou látkou nebo jiným odolným materiálem. Navíc si tak budete moci vybrat svou oblíbenou barvu a zkombinovat tak svůj nový kus nábytku se zbylým interiérem do jediné harmonické kompozice.

Vyberte si vhodný materiál

Nad materiály se ještě trochu pozastavíme. Český trh je nejrůznějšími možnostmi doslova přesycený, my však doporučujeme vybrat ze tří nejoblíbenějších:

  • kůže dodá vašemu bydlení nádech luxusu, hodí se především do moderního stylu
  • ekokůže vás potěší svou nízkou cenou i nenáročnou údržbou
  • semiš je perfektní pro rodiny, které upřednostňují především pohodlí

Hledáte široký výběr nábytku, který by dokázal vyhovět všem vašim potřebám a přáním? V e-shopu Lumax-nábytek.cz najdete moderní sedací soupravy, sedačky 3+2+1, ale i nábytek do dětského pokoje nebo koupelny. Neváhejte a využijte odbornou poradnu při výběru, díky níž při svém nákupu zaručeně nešlápnete vedle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *