Bedroom Sleep Bed Hotel Room  - peterweideman / Pixabay

Podlehněte kouzlu mikroplyše ve třech svůdných variantách

Zima se blíží – a nemusíte být právě fanouškem oblíbeného seriálu, abyste to věděli. Na přetřes tak opět přichází studené nohy během spánku nebo nepohodlí při sledování televize. Důležité je proto vsadit na materiály, které si s tímto stavem umí opravdu skvěle poradit.

Nám se zalíbil mikroplyš. Je opravdu tak skvělý, jak to z jeho názvu vypadá. Připomíná plyšového medvídka, ke kterému se přitulíte a necháte se jednoduše zahřát.

Dvakrát ANO pro ložnici

Jestliže vám jde o teplo a pohodlí zejména během spánku, pozvěte si mikroplyš jako skvělého společníka přímo na lůžko. Základem jsou mikroplyšová prostěradla, která vás dokáží odizolovat od studené matrace. Určitě to také znáte – stačí se přetočit a opět si musíte svoje místečko na posteli vyhřát. S teplým prostěradlem pod vámi však podobné problémy určitě nehrozí.

Pokud patříte mezi opravdové zmrzlíky nebo máte prostě jen rádi něžný dotek příjemného materiálu, pak vsaďte navrch i na mikroplyšové povlečení. K dostání jsou celé sady. Trend představují zimní motivy, ale také hvězdy, jež vévodí tomuto typu sortimentu již po několik sezón.

Náš tip: Úplný vrchol v této oblasti představuje mikroflanel, co je vlastně technologicky vylepšený mikroplyš. Ani jeden z těchto materiálů nepouští chloupky a jako bonus snadno schne.

Hřejiví společníci do obýváku

Nemusíte kupovat hned celý mikroplyšový set, skvělou službu vám udělají i potahy na polštáře. Vypadají teple už na pohled – a co teprve dotek! A chcete-li si užít příjemného pohodlí i třeba během sledování televize, pořiďte si jednu nebo dvě mikroplyšové deky.

Skvěle vás zahřejí, a pokud je zrovna nebudete potřebovat, vyzdobí svými sytými barvami a nápaditým vzory místnost, takž je rozhodně nemusíte uklízet. Máte rádi pestrý výběr, kombinovaný s nízkými cenami? Pak si svůj oblíbený kousek z mikroplyše zcela jistě vyberete u specialistů na stránkách Ceskeluzkoviny.cz.

Bedding Pillow Bed Linings  - mxh6789 / Pixabay
mxh6789 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *