Současná doba si žádá větší jistoty, nebojte se vsadit na osvědčené zlato

Možná to okolo sebe pozorujete i vy. Hodnoty, které byly ještě včera na piedestalu se hroutí, a ještě během jejich pádu je nahrazují jiné. Stabilnější, bezpečnější a hlavně – předvídatelné.

Jde o trend, jenž se samozřejmě úzce dotýká i investic. Nemělo by vás proto překvapit, že mezi ty nejžádanější  a zároveň nejbezpečnější právě teď patří zlato. A podle všeho to tak bude ještě dlouhá léta. Krize se nevyhýbá žádnému odvětví našeho života,  a proto je pro nákup tohoto ryzího kovu právě teď ta nejlepší možnost. Nezáleží na tom, zda si chcete své zlaté rezervy založit nebo jen doplnit. Využijte šance, která se vám hned tak nenaskytne.

Proč právě zlato? Má pro to mnoho předpokladů

Nejspíše víte, že je investiční zlato osvobozeno od DPH. Nákup zlatých slitků je tedy mnohem výhodnější, než těch ze stříbra nebo paladia. Navíc je lze v případě potřeby odprodat prakticky okamžitě, stačí vsadit na ověřené značky.

Na našem trhu jde zejména o slitky od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Bývají k dostání u opravdu prověřených investorů, kteří vám s nákupem i prodejem poradí.

17 let na trhu pro vaši maximální spokojenost

Patří mezi ně i firma Zlaté mince. Je tomu už více než 15 let, co se otevřela střadatelům ze všech sociálních i investičních vrstev. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato dováží přímo ze zahraničí, od dceřiné
společnosti rakouské centrální banky.

V provozu je i e-shop www.zlate-mince.cz, který vám kromě možnosti prodeje zlatých slitků, mincí apod. nabízí i každý den aktualizovanou výkupní i prodejní cenu zlatých slitků a další informace ze světa drahých kovů. Nechte si se zhodnocením svého majetku poradit od skutečných specialistů, kteří rozumím všem aspektům tohoto důležitého životního kroku.

Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *