Osoušeče rukou, které chrání životní prostředí 

Podnikáte a řešíte momentálně zařízení sociální místnosti? V tom případě pro vás jistě bude prioritní cena vybavení a rovněž jeho účinnost, není li tomu tak? Aby vám vybavení této nezbytné místnosti nepřidělalo další vrásky na čele, zkuste ho vybavit chytře a především ekologicky. Ptáte se jak na to? Odpověď je jednoduchá, pořiďte si osoušeče rukou, které každému z vašich zákazníků či pracovníků nabídnou nadneseně řečeno, čistý ručník. Tito vychytaní pomocníci totiž budou šetřit jak váš čas, tak i vaše peníze a to hned v několika směrech najednou.

Žádný odpad, 100% hygiena!

Pokud se rozhodnete do svých sociálních prostor umístit osušeče rukou, jistě neprohloupíte. Jejich pořízením vám odpadne hned několik povinností najednou. Za prvé se nebudete muset rozčilovat s odpadem, který se nakupí v případě, kdy v těchto zařízeních budete používat klasické ubrousky a rovněž se pro vaše zákazníky toto prostředí stane více hygienické a to především proto, že se tohoto přístroje nikdo nedotýká. Vždy se tak spustí automaticky, když přiložíte ruce pod čidlo, které dá pokyn k sušení. Jednoduchý princip, který šetří naši přírodu, životní prostředí a chrání naše zdraví po našem pobytu na toaletách.

Vandalové nemají šanci

Stejně tak jako všechny přístroje a předměty, které se nachází ve společných prostorách, jsou i tyto osoušeče rukou terčem útoků vandalů. Jelikož je ovšem počítáno především s tím, že tyto praktické pomocníky uvítáte raději ve své firmě či jiné organizaci než doma, jsou vybaveny zámky, které je chrání před nálety chtivých lupičů. Obava z jejich krádeže tak není na místě.

Zapínají se, když je potřeba

Jelikož jsou společná zařízení, ve kterých jsou tito pomocníci umístěny, ve většině případů postihnutá vysokou koncentrací lidí, zapíná se osoušeč rukou pouze tehdy, je-li to opravdu potřeba. To znamená, že snímač zapne přístroj pouze v případě, přiloží-li k němu daný člověk své ruce. Po ukončení sušení se opět vypne. Tento proces trvá zhruba 20 až 25 sekund. Žádné spouštění knoflíkem ani dotykem, stačí pouze přiložit ruce. Díky tomu tak i velmi šetříte energie, což v případě svého podnikání jistě oceníte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *