Matrace 90×200 cm pro jednolůžka i manželské postele

Hledáte ideální matraci pro svou jednolůžkovou či manželskou postel? Právě matrace 90×200 cm patří k těm nejprodávanějším a my vám prozradíme proč. V případě jednolůžka se jedná o standardní rozměr a v případě manželské postele stačí dát dvě matrace vedle sebe a máte velké letiště. Navíc každý z manželů může mít trochu jiné požadavky, takže dvě těsně přiražené matrace vedle sebe jsou mnohdy lepší volbou než jedna široká přes celou postel.

Kde výhodně pořídíte matrace 90×200 cm

Matrace si můžete koupit v kamenném obchodě či na internetu. Jestliže jste už nějakou moderní matraci vyzkoušeli, může se vám vyplatit nakupovat online, protože nemusíte nikam chodit ani řešit dopravu matrace z kamenného obchodu. Přes internet vám ji totiž, často i zcela zdarma, doručí až domů.

I online kupovaná matrace by měla splnit všechna vaše kritéria. Měla být především dostatečná tvrdá a pohodlná. Správná tvrdost je velmi důležitá, protože spánek na kvalitní matraci vám může ulevit od bolestí pohybového aparátu, hlavy i od dalších zdravotních problémů. Na kvalitní matraci se rozhodně mnohem lépe vyspíte než na nějaké staré a opotřebené.

Ačkoliv se v obchodě matrace 90×200 cm i o dalších rozměrech dnes stále dělí na latexové, pružinové, pěnové atd., tak na tomto rozdělení příliš nezáleží. Každá z nich totiž může být pohodlná, pokud je kvalitně zhotovená. Jestliže je matrace špatná, rychle se opotřebí bez ohledu na její výplň.

Až si matraci přivezete domů, můžete ji umístit na zem nebo na postel. Obě varianty jsou přípustné. Do postele navíc doporučujeme vložit lamelový rošt, který zlepšuje komfort a rozložení hmotnosti.

Vyberte si na matrace-store.cz

Internetový obchod matrace-store.cz si pro své zákazníky připravil široký výběr kvalitních českých matrací o různých rozměrech. Nejprve si zde zvolíte konkrétní model a až poté vybíráte rozměry vhodné pro vaši postel. Tu vám doma doporučujeme pečlivě přeměřit. Když si kupujete postel novou, tak rozměr 90×200 cm je určitě dostatečně komfortní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *