Nejpopulárnější andělská čísla a jejich významy

Andělská čísla se stávají čím dál tím více populárnějšími. Není to proto, že by to byl nějaký trend 21. století. Ten důvod je jiný. Lidé se stávající více uvědomilí a začínají si všímat všech znamení kolem, která předtím ignorovali nebo jim nevěnovali větší pozornost. 

Možná znáte ten pocit, když se podíváte na hodiny v 11:11 nebo den co den potkáváte auto s číslem 777 na SPZ. Z počátku tomu možná nevěnujete příliš pozornosti, ani se tím nijak nezaobíráte, ale když ta čísla vídáte denně a někdy i vícekrát za den, je vám jasné, že se nejedná o žádnou náhodu, ale o něco hlubšího. Nějaké znamení zhůry, nebo, někdo by možná řekl, znamení z andělské říše.

Toto jsou čtyři z nejběžnějších čísel, která lidé vídají nejčastěji a jejich hlubší významy.

Andělské číslo 2222

Jedno z vůbec nejběžnějších je andělské číslo 2222, nejčastěji vídané na hodinách v podobě 22:22. Toto číslo značí, že jste na správné cestě a vaše myšlenky jsou srovnané. Víte, co chcete, a jdete si pevně za tím. Andělé vás skrze toto číslo chváli a motivují, abyste pokračovali v tom, co děláte, protože to děláte správně.

Nenechávejte se ničím ani nikým rozhodit. Pokud máte jasný cíl, jděte za ním a věřte v jeho dosažení, ikdyž možná ostatní tvrdí, že toho nikdy nedosáhnete.

Andělské číslo 1717

Andělské znamení v podobě čísla 1717 značí, že se brzo dočkáte nějakého překvapení nebo pozitivní zprávy. Nemusí se to nutně týkat financí, ale třeba lásky, těhotenství, nebo zdraví. Podle článku o čísle 1717 na chi-nese.com, toto znamení pojednává o “sklizni toho, co jste zasadili.” Jinými slovy, budete odměněni za vaše dobré skutky a vše, co děláte pro ostatní, pro zvířata, nebo planetu. Ať si to uvědomujete nebo ne, děláte něco dobrého a vaši andělé to vidí a odmění vás za to.

Andělské číslo 555

Číslo 555 pojednává o změnách a transformaci. Zda to jsou pozitivní nebo negativní změny, to vám nepovíme. Nicméně, je to něco, co změní váš život. Osobně jsem číslo 555 vídal často v době, kdy jsem se odstěhoval do Německa. Neuměl jsem jazyk, ani jsem neměl práci. Číslo 555 značilo, že na mě za rohem čeká nějaká změna, která obrátí můj život vzhůru nohama. A skutečně se tak stalo. Našel jsem skvělou práci a partnerku.

Pokud vídáte často 555, nemějte obavy, že by se mělo stát něco špatného. Spíše buďte těm změnám otevřeni a konejte nebo reagujte až poté, co přijdou.

Andělské číslo 666

Číslo 666 je často vnímáno jako symbol “satana” nebo “ďábla.” Ačkoliv ho spoustu kultur takto vnímá, ve skutečnosti to je andělské znamení, které značí nějakou transformaci nebo změnu, kterou musíte unáhleně udělat. Nejčastěji se to týká změn myšlenek, např. musíte změnit vaše negativní nebo sebelimitující myšlenky, jinak budete nadále vězněm svých myšlenek a nebudete žít spokojený život.

666 je jakési upozornění a vy byste ho neměli ignorovat. Jeden čas jsem vídal 666 skoro každý den na YouTube nebo sociálních sítích a věděl jsem, že dokud neudělám nějakou změnu, to číslo jentak nezmizí.

Další běžná čísla, která lidé často vídají:

  • 1111 (nebo 11:11 na hodinách) je znamením manifestace a přeměny myšlenky na hmotu.
  • 777 značí štěstí a dosažení něčeho, co byste nikdy nečekali, že dosáhnete.
  • 1212 oznamuje životní pokrok a to, že jste na správné cestě.
  • 888 se týká financí a nečekaných peněz, které v blízké době obdržíte.

Naučte se s andělskými čísly pracovat

Andělská čísla jsou víc než jen náhodná čísla, která vás pronásledují. Když se s nimi naučíte pracovat a budete více naslouchat své intuici, dokážete změnit svůj život k lepšímu. Příště, až uvidíte 11:11 na hodinách, hluboce se nadechněte a projevte vděčnost za vše, co máte a za vše, co je na cestě k vám. Nebo když vidíte 555, řekněte nahlas, “jsem připravený na tu změnu, ať je jakákoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *