Prémiové olivové oleje Nobleza del Sur

Ochutnat něco nového, užít si gastronomickou jízdu opravdu ve velkém? Přesně to se vám vybaví, když na jazyku jemně poválíte pár kapek olivového oleje ze Španělska, které je vyhlášenou zemí nejen pro milovníky delikátní sušené šunky a oblíbeného tapas. Více než doma je tu totiž hlavně olivový háj, plný slunce a klidu, kde se každý podzim lisuje skvělý olivový olej, vhodné do každé kuchyně na světě. Pokud jste ještě prémiový španělský olivový olej nezkusili, pak je rozhodně nejvyšší čas…

Arbequina a Picual od Nobelza del Sur

Kvalita se pozná po chuti hned, na talíři se doslova vyjímá! A když přejde den bez jeho využití, jde o skutečnou vzácnost. Nobleza del Sur se používá snad při každém jídle, ať už si s ním dochutíte těstoviny nebo masité jídlo, ovocné aroma se hodí k mnoha různým pokrmům včetně omáček nebo dezertů. Jinak řečeno, na své si přijdou nejen milovníci španělské či italské kuchyně, ale také mlsouni preferující ty nejlepší suroviny. Grilované ryby nebo zeleninové saláty, račte si vybrat! Jasným důkazem o kvalitě této rodiny olivových olejů je i medailová sbírka ze soutěží po celém světě, kde se jí dostává zaslouženého hodnocení od odborné poroty.

Arbequina se nabízí v hranaté lahvi, která může být sama o sobě dárkem – eleganci je učiněno zadost, barvené sklo ocení nejen příznivci umění. Říjnová sklizeň je zárukou, že olivový olej má nejlepší možnou chuť a je plný vitamínů a antioxidantů. Důkazem je také nízká acidita tohoto extra panenského olivového oleje. Arbequina Centenarium má jemnou ovocnou chuť a je skvělá na dochucení ryb a mořských plodů. Pokud hledáte výraznější olivový olej zkuste Centenarium. Pochází z oblíbené odrůdy Picual, která patří ve Španělsku k nejrozšířenějším odrůdám. Centenarium Premium je vynikající k dochucení drůbežího nebo červeného masa, lososa nebo tuňáka. Také se skvěle páruje s výraznějšími saláty, které obsahují rajčata. Chuť je výrazně ovocnější a díky vyššímu podílu polyfenolů je tento olivový olej pikantnější.

Prémiové olivové oleje Nobleza del Sur

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *