Inline Skate Rollerblade Footwear  - iljaketschik / Pixabay

Vybíráte vybavení na inline? Víme, kde začít

Také nedáte dopustit na tento jedinečný sport? Pak si pořiďte vše potřebné, abyste se při jeho provozování cítili komfortně a především bezpečně. Ovšem ve hře je i požitek ze hry – kvalitní vybavení totiž zvýší i vaše výkony.

Stačí se podívat třeba jen na velikost bruslí. Rozhodně se nevyplácí vybírat je podle stejné šablonky jako při nákupu běžných bot. Záleží kupříkladu i na tom, jak často inline bruslení provozujete a na jaké úrovni.

Vybere si amatér i profesionální hráč

Při nákupu bruslí se rozhodně nebojte nových věcí. Byla by škoda se připravovat o kvalitu jen proto, že si nejste jistí, jak přistupovat k výběru. Nemusíte ovšem hned investovat do těch nejdražších materiálů, jejich přednosti byste totiž docela jistě nevyužili.

Ovšem všechny brusle inline by měly mít vždy vysoce odolná kolečka, která si poradí i s nejrůznějšími nástrahami a nerovnostmi terénu. Chtějte také vázání, jež se snadno fixuje a lehce se s ním zachází. Nebudete tak ztrácet cenné momenty na začátku hry. A co ještě chtít? Určitě vyměnitelnou vnitřní vložku. Je měkká, dobře odvádí vlhkost a poskytne vašemu chodidlu pocit pohodlí. Zároveň je však také náchylná k rychlému poškození a byla by škoda se kvůli její nevyměnitelnosti připravovat o všechny tyto výhody.

Pro sport s radostí a s vysokou mírou bezpečí

Pokud hrajete inline hokej, pak vám samozřejmě nesmí chybět ani kvalitní rukavice na inline. I když nejde o tak drsný sport jako v případě ledního hokeje, přesto se nevyplácí nároky na jeho vybavení podceňovat. Proto chtějte rukavice se zesílením v horní části, jež ochrání vaše ruce s vysokou spolehlivostí. Ty od Bauerhockey.cz se navíc pohodlně nosí, díky šikovnému systému upínání skvěle padnou na každou ruku a samozřejmě skvěle odvádějí pot (jsou tedy vhodné i pro hraní venku). A s jejich nákupem si zároveň vyberete i vybavení pro amatérský sport i pro skutečné profesionály.

Skating Backlighting Sport Fitness  - Muscat_Coach / Pixabay
Muscat_Coach / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *