Jak se vyznat v nebankovních půjčkách?

S nebankovními půjčkami se v posledních pár letech doslova roztrhl pytel. Na trhu je jich v současné době tolik, že jen skutečně informovaný člověk se v nich dokáže vyznat. Pokud se v nich chcete vyznat i vy, pak si přečtěte následující článek.

Jak půjčku vybírat?

Půjčky jsou běžnou součástí dnešní doby. Velké množství z nás nějakou tu půjčku má a není se za co stydět. I přesto je však zapotřebí mít na paměti, že ne každá půjčka je zcela v pořádku. Tím chceme říci, že půjčky a úvěry by si měli jejich žadatelé vybírat velmi obezřetně, a to podle následujících kritérií. V prvé řadě je včetně výše úroku a doby splatnosti potřeba zhodnotit nabízený úrok a sazbu RPSN. V druhé řadě je potřeba zhodnotit podmínky samotného subjektu, který vám půjčku nabízí, například pokuty a sankce či podmínky k získání půjčky. K poslednímu uvedenému je třeba dodat, že je třeba se vyhnout nabídkám půjček bez zájmu o příjem žadatelů či o jejich zadluženosti.

Nebankovní půjčky vs. bankovní půjčky

I přes výše uvedené je třeba uvést, že není třeba nebankovní půjčky zcela zatracovat, ba naopak. Obezřetný žadatel může díky nebankovní půjčce získat skutečně zajímavou a kvalitní nabídku. Nebankovní půjčky mají totiž beze sporu mnoho výhod a jednou z nich je například první půjčka zdarma či rychlejší proces schvalování.

Jak může vypadat kvalitní nabídka?

Velice zajímavou nabídku poskytuje v současné době rerum.cz, kde mají noví klienti nárok na první půjčku zcela zdarma, tedy bez jakýchkoli úroků a poplatků. K jejímu získání stačí být občanem ČR ve věku od 25 do 65 let s aktivním připojením mobilní sítě, trvalým příjmem a bankovním účtem v libovolné bance v ČR. Ba naopak nesmíte být v insolvenci či být vedeni jako dlužník u jiného subjektu poskytujícího úvěry.

Rychlá nebankovní půjčka je vám k dispozici po vyplnění online registrace na internetových stránkách rerum.cz, přiložení oskenované kopie vašeho platného občanského průkazu a provedení verifikační platby 1 Kč z vašeho bankovního účtu, která slouží k ověření vašeho účtu ve váš prospěch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *