coffee ground coffee coffee grinds 424763

Jak zajistit vašemu kávovaru dlouhou životnost? Jedině pravidelnými servisy od zkušených odborníků

Chcete si každý den vychutnat svůj oblíbený šálek kávy? Pak dopřejte svému kávovaru pravidelné servisy u našich techniků, kteří mu zajistí dlouhou životnost.

Dopřejte si svou oblíbenou kávu v teple domova

Patříte mezi vášnivé milovníky kávy, kteří si den bez svého šálku voňavého espressa nedokáží ani představit? Pak investujte do kvalitního kávovaru, který je pro přípravu espressa a dalších kávových specialit přímo navržen.

Ale abyste si chuť i vůni kávy užívali po dlouhé roky, je nutné o kávovar pravidelně pečovat. Běžný servis dokážete zajistit sami, po rozsvícení signalizačních kontrolek v podobě čištění filtru, výměny vody, odvápnění stroje, apod. Ovšem kávovar vlivem každodenního používání vyžaduje i profesionální servis, který mu zajistí dlouhou životnost a správný chod. Servisy doporučujeme provádět každé 1 – 2 roky.

Jak zajistit kávovaru profesionální servis?

Pro servis vašeho kávovaru volejte naše techniky. Specializujeme se na profesionální servis kávovarů Philips Plzeň a servis kávovarů DeLonghi Plzeň. Naši technici prohlédnou stav jednotlivých komponent, vymění těsnění, provedou zkoušku těsnosti, propláchnou trysky a seřídí mlýnek a dávkovač kávy.

Zavolejte k nám a dohodněte si termín vyzvednutí vašeho kávovaru přímo u vás doma v Plzni a okolí zdarma. V jiných městech jej vyzvedne náš kurýr. A jak pracujeme? Nejdříve kávovar zdarma napojíme na diagnostiku, která zjistí stav kávovaru a určí případné poruchy. Následně vás budeme obratem kontaktovat s informací o nalezených závadách a určíme cenu za opravu. Je jen na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej vrátíme v původním stavu. Servis provádíme do tří pracovních dnů.

Přemýšlíte o nákupu nového kávovaru? Ušetřete s námi!

Nevyplatí se váš stávající kávovar opravit, nebo se rozhodujete pro nákup svého prvního kusu kávovaru? Pak se podívejte na naši nabídku zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou, nebo vybírejte z cenově velmi výhodných repasovaných kávovarů. Vybraný model můžete vyzkoušet přímo u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *