ryanair boeing boeing 737 800 5249631

Chystáte se letos na dovolenou a nevíte, kam uschovat svůj vůz? Pronajměte si parkovací místo poblíž letiště

Jestliže se chystáte na dovolenou, určitě vás čeká spousta plánování, které může být někdy na jednoho člověka až příliš. Velkou výzvou je především příprava před odletem, kdy musíte připravit veškerá svá zavazadla k odbavení, a přitom myslet na to, abyste na nic nezapomněli. Většinou budete řešit i další problémy, včetně zabezpečení vašeho vozidla, kterým dorazíte na letiště. Jak na to a kde můžete svůj vůz odstavit?

Automobil můžete odstavit přímo u letiště

Pokud se chystáte na dovolenou, nebo pracovní cestu, pravděpodobně budete cestovat letadlem. V případě, že se budete na místo přepravovat vlastním automobilem, počítejte s tím, že ho budete muset někde odstavit. K tomu slouží speciální parkoviště letiště Praha, kde můžete automobil za poplatek zaparkovat.

Samozřejmě se nemusíte obávat o jeho bezpečnost, jelikož je takové parkoviště monitorováno 24 hodin denně. Můžete si tak být jisti, že se k vašemu vozu nedostanou nezvaní hosté. Ceny parkování a zabezpečení vozu vás přitom vyjdou maximálně na 1 800 Kč, a to u varianty, kdy zde svůj vůz ponecháte déle než 20 dní.

Komplexní služby od převozu na letiště až po zabezpečení vozu

Nejlepším řešením jsou firmy, které vám dokážou zajistit komplexní služby, jejichž prostřednictvím se postarají nejen o váš vůz, ale i vás samotné. Jestliže si vyberete parkování u letiště Praha od Top Parking, můžete počítat s celou řadou služeb, které vám zajistí maximální komfort.

Stačí, když si parkování objednáte dvě hodiny předem – existuje i možnost objednání telefonicky jednu hodinu předem. Dopředu si dohodnete čas a termín, kdy se dostavíte na parkoviště. Po příjezdu a zaparkování vašeho vozu si vás převezme náš řidič, který vás odveze svým vozem na letiště.

Po vašem příletu bude již s vaším vozem čekat před letištěm, vyzvedne vás a předá vám váš vůz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *