Dlouhodobá předpověď počasí březen 2011

Jaké bude mít počasí měsíc březen 2011? Bude teplo a slunečno, nebo ještě bude mrznout? Kdy už konečně skončí zima a přijde jaro? Nevím jak vy, ale mě už by se líbili trochu teplejšího počasí. Aby se konečně dalo vyrazit ven i bez zimní bundy, nebo si sednou někde v hospůdce na zahrádku J. Jaká je tedy dlouhodobá předpověď počasí na březen?

Dlouhodobá předpověď počasí na březen

Minimálně na začátek měsíce březen zatím dlouhodobá předpověď počasí, příchod jara neslibuje. První týden v březnu totiž bude ještě pořád docela chladný. Minimálně první týden bude mít březen pořád denní teploty kolem nuly.  Většinou tedy bude -2 až +3 stupně, v noci pak bude v březnu mrznout, a může být až mínus šest stupňů.  Také bude převážně polojasno nebo zataženo, čili na začátku měsíce březen nás určitě jarní počasí ještě nečeká.

Jaké bude počasí v březnu? A kdy už konečně přijde jaro? Dlouhodobá předpověď počasí březen 2011

Jaké bude počasí v březnu? A kdy už konečně přijde jaro? Dlouhodobá předpověď počasí březen 2011

Na druhou třetinu měsíce březen, pak dlouhodobá předpověď počasí slibuje o něco vyšší teploty. Ty by se přes den měly pohybovat většinou v rozmezí 1 – 7 stupňů, při jasném počasí pak až 10 stupňů. A to už trochu více připomíná jarní počasí. Horší už ale je to, že v tomto období by pořád mělo být celkem dost oblačnosti, hrozí i přeháňky deště se sněhem, na horách by pak ještě mělo sněžit.

Na konci měsíce březen 2011 se pak stále očekávají poměrně časté a vydatné srážky. Denní teploty by se měly pohybovat okolo 2 – 9 stupňů, v noci pak -2 až +2 stupně.

Jaké bude počasí březen 2011?

Když se podíváte na předchozí dlouhodobou předpověď počasí pro březen, tak je vidět, že zatím to na to správné jarní počasí moc nevypadá. Určitě to nebude, jako před pár roky, kdy se v březnu už dalo chodit po venku i v tričku. Na druhou stranu by ale březen měl být určitě teplejší než únor, a vypadá to, že by na konci března už jaro pomalu mohlo dorazit.

Astronomické jaro začíná 20. březen 2011. A dlouhodobá předpověď počasí na březen slibuje, že kolem tohoto data, by se už mělo postupně oteplovat. Bohužel si na to ale budeme muset ještě skoro měsíc počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *