Bezdotykový teploměr je ideálním společníkem moderních rodičů

Když jsou děti nemocné, nemívají zrovna nejlepší náladu. Spíše by se dalo říci, že s horečkou jsou mnohem mrzutější a nic je nedokáže rozveselit. I proto by bylo dobré omezit stresové situace, mezi něž v minulosti patřilo třeba měření tělesné teploty. Nepohodlný teploměr, který se musí držet v podpaždí i několik minut navíc nemusel být vždycky přesný. Digitální měření je nejen výrazně spolehlivější, ale také méně náročné. Hotovo může být už za pár vteřin…

Doporučovaný lékaři, vhodný i do ordinací

Spolehlivost a minimum stresu, to je důležité nejen v ordinacích pediatrů. Bezdotykový teploměr je oblíbený mezi lékaři a popularitu si našel i v domácnostech s malými dětmi. Změří teplotu za pouhý okamžik a nepotřebuje kontakt s pokožkou, takže děti dost možná ani nic nepostřehnou. Jaká změna v porovnání s dřívějšími generacemi, že? Bez rtuti, čekání a otrávených pohledů, navíc i s přesností na jednu desetinu stupně Celsia. Pokud má horečku, poznáte to hned, stejně jako ve chvíli, kdy bude tělesná teplota ještě stále v normě.

Klidně zhasněte lampičku, teploměr má podsvícení

Je velmi přesný, nabízí ergonomický úchop a nepotřebuje kontakt s pokožkou, aby se mohl pustit do práce. To ale ještě není vše, protože díky LCD displeji s podsvícením nepotřebujete lampičku nebo jiné světlo, abyste si ověřili naměřené hodnoty. To se hodí zejména v případě, že děti potřebují odpočívat a svícení by je rušilo nebo probudilo. Teplotu těla můžete změřit během okamžiku i když dítě spí, zařízení si také pamatuje více než třicítku posledních naměřených hodnot, takže můžete snadno porovnávat, jestli se už horečka postupně snižuje. Další výhodou je, že k provozu tohoto zařízení potřebujete jen dvě tužkové baterie. Žádná elektrická zásuvka, adaptér, akumulátor, jenž by vyžadoval do budoucna servis. Přesvědčte se sami o výhodách moderních teploměrů na cel-tec.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *