woman sleeping on blue throw pillow

Tryptosen: doplněk stravy pro dobrou náladu i lepší spánek

Nedostatek vitamínů a minerálů může mít negativní vliv na naše zdraví, a to jak to fyzické, tak i psychické. Jejich nedostatek se projeví zejména na imunitním systému, správném fungování oběhové soustavy, duševní rovnováze nebo kvalitě spánku. Téměř se všemi oblastmi vám může pomoci doplněk stravy trypstosan, jež se řadí mezi přírodní produkty s blahodárnými účinky na naše zdraví a krásu.

Lepší nálada a kvalitnější spánek

Pro náš organismus je důležité nejen celkové zdraví, ale i naše dobrá nálada a kvalitní spánek. V současné uspěchané době je však velmi těžké vyhnout se stresu, což má vliv i na náš režim, včetně spánku. V souvislosti s tím se většina lidí snaží hledat doplňky stravy, které jim pomohou s tímto nešvarem skončit jednou provždy.

Vhodnou volbou je například doplněk stravy Tryptosen, jenž obsahuje extrakt z kozlíku lékařského a také aminokyselinu tryptofan. Ta přispívá k tvorbě serotoninu, jež se často nazývá i jako „hormon štěstí“. Jeho pravidelné užívání vám tak napomůže ke zlepšení nálady a duševní rovnováze. Samotný kozlík lékařský slouží k potlačení stresu a také kvalitnějšímu spánku.

Mezi další účinky kozlíku lékařského a tryptofanu patří:

  • snížení deprese,
  • ztišení úzkostí,
  • zklidnění,
  • ztlumení bolestí hlavy,
  • snížení míry stresu,
  • tlumení chronických bolestí.

Přírodní alternativa mezi doplňky stravy

Zmíněný Tryptosen představuje jako jeden z mála doplňků stravy na trhu přírodní alternativu, která vám pomůže se zlepšením vašeho zdraví, a to zejména po psychické stránce. Za jeho výrobou přitom stojí česká firma Naturvita, díky čemuž se nemusíte obávat jeho původu. Koupit ho můžete buď přímo u výrobce, nebo na e-shopu Gigalékarna.cz. K dispozici je pouze v kapslích, kdy je užívána pouze jedna kapsle přímo před spánkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *