Calendar Clip Date Desk Event  - ArtDio2020 / Pixabay

Bez offline marketingu se neobejdete, zapojte do něj třeba reklamní kalendáře

Budování firemního image vůbec není snadná záležitost. Důležité je zejména dát o sobě vědět – ovšem tím správným způsobem. Nezáleží na tom, jak moc jste vidět ve světě internetu a on-line sítí. Pokud zapomenete na standardní formy propagace, zcela jistě na tom nevyděláte.

Máme na mysli zejména nejrůznější vizitky a reklamní předměty. Ovšem ne drobnosti ve formě bonbónů nebo propisek, na které příjemce zapomene už několik minut po tom, co je obdržel. Pro své věrné zákazníky si připravte něco originálního, co budou mít stále na očích. Ideální jsou v tomto ohledu diáře a kalendáře.

Aby se k vám lidé rádi vraceli

Krásné obrázky lákají pozornost a toho jsou si reklamní kalendáře velmi dobře vědomy. Aby se však staly něčím víc, než jen půvabnou ozdobou, které si na zdi (vyjma otočení listů) brzy přestaneme všímat, musí jejich rozvržení odpovídat potřebám jejich příjemců.

A právě to vám umožní kalendář na zakázku. To vy si volíte vše potřebné – od setu použitých fotografií až po jejich velikost a umístnění na stránce. Můžete „začít od píky“ nebo si svým potřebám přizpůsobit některý z dostupných modelů.

Právě to vám umožní specialisté na kalendáře a diáře, kteří v tomto oboru působí už více než 20 let – společnost Helma365. Jde o největšího českého producenta výrobků s kalendáriem a množství aktuálně dostupných modelů je vskutku impozantní. Zcela jistě si vyberete i vy.

Pro firemní zákazníky i jednotlivce

K dispozici je celá řada dostupných služeb, mezi ty nejžádanější ovšem rozhodně patří zakázkový tisk kalendáře a diáře. Jste-li firemním zákazníkem, pak okamžitě dostanete slevu 20 % na celý sortiment. Pro ostatní je pak nachystáno poštovné zdarma, pokud jejich nákup přesáhne výši 365 Kč.

Vybírejte například z krásných kalendářů Exclusive Edition nebo si dopřejte pozitivní firemní prezentaci na kalendáři charitativním. Je to jen na vás. Více zjistíte na stránkách Helma365.eu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *