Zloděje nejlépe odradí ty správné dveře – víme, jak je poznat

Věděli jste, že nejlepší prevencí před zloději a vandaly všeho druhu jsou ty správné bezpečnostní dveře? Stačí se podívat do policejních statistik. Ty říkají, že jestliže tuto překážku nepřekoná lapka do dvaceti minut, obvykle své úsilí vzdá.

U obyčejných dveří s běžným zámkem se však doba nutná k jejich otevření zkracuje na pouhé jednotky minut. A nijak to nevylepší kupříkladu ani oblíbená bezpečnostní závora. Ta totiž narušuje integritu dveří, a ty později snáze podléhají atakům útočníků. A jak poznat správné dveře, které odolají nezvaným vetřelcům po dostatečně dlouhý čas?

Bezpečnostní dveře mohou mít více funkcí

Zejména tak, že jsou certifikované. To znamená, že prošly sérií poměrně náročných testů. Ovšem nikoli jen tak někde, ale přímo v českých zkušebnách, jež postupují podle platných evropských norem. A jaké certifikáty existují?

· Bezpečnostní,

· protipožární,

· dokládající dostatečnou tepelnou izolaci,

· protihlukový atd.

Jedny bezpečnostní dveře tak samozřejmě mohou splňovat i více než jednu normu. Záleží tedy jen na vás, kterým benefitům dáte přednost.

Zvolte si českého výrobce s tradicí

Ať už sháníte dveře do paneláku nebo ty obyčejné vstupní, tady si určitě vyberete. Značka NEXT patří mezi tradiční české výrobce a na našem trhu ji najdeme již 30 let. Neustále vyvíjí své produkty po technické a designové stránce a dokáže je přizpůsobit zcela na míru každému zákazníkovi. V podstatě každý kus dveří od NEXTu je originál.

Součástí balíčku služeb je také bezplatné poradenství a technická konzultace zdarma v místě budoucí realizace. A jak to celé probíhá? Nejdříve vás navštíví technik a na základě zjištěných skutečností připraví nabídku na míru. Těšit se můžete také na profesionální montáž, komfortní záruční a pozáruční servis, zámečnickou pohotovost po celých 24 hod denně 7 dní v týdnu (Praha a okolí) a další služby.

A pořídíte tu nejenom bezpečnostní dveře do bytu, ale také bezpečnostní a ochranné fólie na sklo, rolety, mříže, elektronické zabezpečení domácností i komerčních subjektů apod. Více na Next.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *