Za čtyři roky do 35 škol – Refresh bistro se rozšiřuje úctyhodnou rychlostí

S příchodem pamlskové vyhlášky to vypadalo tak, že většina bister a bufetů ve školách definitivně zanikne. Mělo se totiž za to, že běžná jídla nedokáží splnit přísně nastavené limity na množství tuků, cukrů a soli v jedné porci.

Ovšem praxe ukázala, že pokud pracujete s čerstvými surovinami od spolehlivých dodavatelů, dokážete výsledek přizpůsobit nejenom dětskému zdraví, ale i jejich chuti. Přesvědčí vás o tom Refresh bistro, jež svůj koncept úspěšně rozšiřuje do mnoha škol.

Jak vlastně vypadají produkty, které dokáží splnit parametry vyhlášky a zároveň chutnat dětem

Vše denně čerstvé a v té nejvyšší kvalitě – přesně takto vypadají produkty dodávané do sítě Refresh bistro. Je libo domácí jogurt s čokoládou, ovocem nebo müsli? Milovníkům slaného občerstvení udělá radost spíše obložená brioška, zapečené toasty nebo výběr polévek. A nechybí ani smoothie, zeleninové saláty, pomazánky nebo třeba teplá ovocná kapsa.

Na produktové karty všech nabízených jídel se můžete podívat na stránkách Refreshbistro.cz. Zjistíte, kolik mají v sobě tuku, cukru i dalších živin a snadno se také přesvědčíte o tom, že opravdu splňují vše, co mají. Ovšem na své  si přijdou také učitelé, pro které bude k dostání poctivá káva a další benefity. A jak je zajištěno, aby si žáci nemohli koupit pro ně nedostupné produkty? O vše se postará zákaznický účet vedený zdarma.

Stánek s omezenou nabídkou, ale i obchod s posezením

Refresh bistro s dokáže přizpůsobit jakémukoliv konceptu školních prostor. Do výklenku chodby tak nainstaluje malý stánek, do většího prostoru plnohodnotný obchod s potřebným zázemím. Není   bez zajímavosti, že první provozovna byla otevřena v roce 2017 a od tohoto školního roku jich bude k dispozici už 35. Natolik jsou školy i žáci s nabízeným konceptem spokojeni. Více informací se dozvíte na webových stránkách Refreshbistro.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *