Oblíbení pohádkoví hrdinové se vracejí – na tričkách pro dospělé!

Rádi byste do léta vykročili v docela novém outfitu, který je zajímavý, krásný, a ještě navíc vtipný? Inspirujte se populární retro vlnou vracející do našich životů ty nejkrásnější vzpomínky z dětství. Nebo vy jste snad nemilovali Maxipsa Fíka, Boba a Bobka či povedenou dvojici všeumělských kutilů Pata a Mata?

Pokud ano, dovolte jim, aby se opět stali součástí vašich nevšedních životů – a to v podobě zajímavého trička. Veselé barvy, padnoucí střih, vtipné obrázky – přesně to upoutá každé oko na první pohled!

Varianty pro jakýkoliv den

Vtipná trička Bob a Bobek, Maxipes Fík a další využijete v jakékoliv fázi svého dne. Potřebujete povzbuzení na firemní porady, zvyšující vaše pracovní nasazení? Slibte si odměnu, kterou vám bude připomínat Maxipes Fík držící lákavý růžový dort.

Chystáte se fandit na hokejovém zápase? Pak bude některý z motivů s Bobem a Bobkem pro takovou chvíli jako stvořený! A Pat a Mat zase mohou dát podobu jedinečnému dárku, jímž oblažíte svou drahou polovičku, až po vás zase bude chtít nějaké ty domácí práce.

Originální zpracování s oficiální licencí

Nedělejte kompromisy a dopřejte si nositelnou kvalitu se vším všudy. Ať už vás zaujal originálně zpracovaný Maxipes Fík nebo jiný večerníčkový hrdina, užijte si ho v té nejlepší formě na výrobcích od Geekshirts.cz, a to díky retro kolekci vytvořené speciálně k 10. výročí založení této originální módy.

Jde o největší výběr postaviček Maxipsa Fíka a Boba a Bobka na českém trhu. Zdá se vám přesto nabídka v obchodě nedostatečná? Pak si nechte vyrobit tričko se svou oblíbenou pasáží z filmu přesně na míru! Stačí sdělit své požadavky a těšit se na precizní nailustrování přesně podle vámi zadaných parametrů.

Potěší vás i široký výběr velikostí, určených jak pro hubeňoučké slečny, tak i pořádné chlapy s rozměry XXL. A o svou oblíbenou nestárnoucí klasiku se nemusíte bát ani v pračce – vyperete ji bez potíží na 30 °C a vyžehlíte po rubu. Dopřejte si nevšední módu na Geekshirts.cz!