Být o krok napřed před vlastním osudem

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Čím víc člověku na něčem záleží a dává si pozor, aby něco nepokazil, tím větší riziko hrozí, že se něco skutečně „podělá“. Když už se tak stane, má člověk dvě možnosti, buď za své chyby tvrdě zaplatí, nebo se obrátí na svou alma mater mezi pojišťovnami.

Máte-li úctu před osudem a nešťastnými náhodami, oslovte ERGO a buďte připraveni. Neboť kdo je připraven, není překvapen! Otevřená zadní vrátka vám udělá pojištění odpovědnosti. S ERGO pojištěním odpovědnosti předejdete spoustě svízelných situací a ochráníte svou peněženku před škodami, které způsobíte někomu jinému. Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě: vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, vytopený byt a stále častější jsou také srážky na lyžařských sjezdovkách.

Nehradíte ani korunu

Pojištění má celosvětovou platnost, díky němu jste chráněni i během dovolené či jiného běžného pobytu v zahraničí a uzavírá se bez spoluúčasti, což znamená, že v případě pojistného plnění a uplatnění škody, nehradíte ze svého ani korunu.

Obdobná situace může nastat i v zaměstnání. ERGO pojišťovna zprostředkovává i pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Pojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. V praxi můžete pojistku uplatnit, pokud zkazíte finální výrobek, jste zodpovědní za výrobní vadu, někdo vám ukradne notebook, mobilní telefon nebo se nabouráte služebním autem.

Jistota za volantem i v zahraničí

Pojistka má v ujednání k dispozici speciální tarif pro řidiče i tarif Řidič PLUS pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití. Znovu zmíněnou výhodou je celosvětová územní platnost, což je jako stvořené pro služební cesty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *