Gold Is Money Gold Bars Gold Shop  - hamiltonleen / Pixabay

Víme, proč je investiční zlato výhodnější než nákup stříbra nebo platiny

Investice do drahých kovů jsou celosvětově považovány za bezpečné a prověřené. Ovšem vůbec není jedno, který z těchto kovů si pořídíte, naopak. Víte, že jeden z nich má oproti ostatním jednu velkou výhodu?

Jde samozřejmě o zlato. To je totiž v  našich podmínkách (a dokonce i v celé EU) osvobozeno od DPH. Platíte tedy jen za drahý kov a za nic jiného. Tím se bohužel  stříbro ani platina rozhodně chlubit nemohou. Každou takovou transakcí si proto ze svých úspor ukrajujete více, než by bylo nezbytně třeba.

Proč je zlato lepší než investice do nemovitostí

Určitě vám neuniklo, že cena domů, bytů i pozemků letí v posledních měsících strmě nahoru. Takže kdo jen trochu může, tak do těchto komodit co nejrychleji investuje. K tomu však potřebujete mít na účtu miliony korun. Že je nemáte? Ani pak nemusíte lámat hůl nad výhodnou investicí, stačí totiž vsadit právě na zlato.

Drží si totiž svou hodnotu bez ohledu na to, jaké krize právě světem okolo nás zmítají. A pokud se už přece jen propadne, jde o výkyvy mírné a krátkodobé. Ne nadarmo patří zlato mezi nejstabilnější investice na světě.

České zlato na našem trhu nenajdete

A je celkem logické, protože ČR zkrátka nemá vlastní rafinerii. Proto doporučujeme vsadit na prověřené zlaté slitky od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. K nám je dováží specialisté, kteří sídlí již 17 let v pražském Obecním domě. Potřebujete ohledně nákupu zlata s čímkoliv poradit? Rádi vám pomohou.

A zlaté slitky i mince navíc zpětně vykupují. A abyste nikdy neprodělali, aktualizují ceny zlata každý den, jednoduše se o nich informujte na stránkách www.zlate-mince.cz. Jsou  přesné a získáte tak díky nim jistotu nejenom při osobním nákupu, ale i při pohodlné a maximálně diskrétní objednávce přes internet, kterou tu také můžete bez potíží zrealizovat. Investice do zlata je zkrátka a dobře jednou z nejlepších, kterou teď lze udělat. Tak proč se nezabezpečit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *