Bluetooth Headset Noise Reduction  - lilo401 / Pixabay

Chytrá domácnost vás překvapí ve všech ohledech

Rádi byste si dopřáli co nejmodernější bydlení? Pak byste měli vědět, že nezáleží jen na stylu, který si zvolíte, ale také na těch správných vychytávkách a gadgetech.

Ty by měly nejenom vypadat dobře, ale také obohatit prostor okolo vás o tu správnou atmosféru, případně vám značně ulehčit život. Pojďte se podívat na čtyři typy, jež tyto podmínky splňují ve všech ohledech.

Chytrá domácnost i bez velkých investic

Chcete si dopřát plnohodnotnou porci zábavy, ale nechce se vám zároveň investovat do nového televizoru nebo čehokoliv podobně nákladného? Pak si ponechte ten svůj „obyčejný“ a přikupte k němu Android box TV. Ten lze připojit k jakémukoliv přijímači bez jakýchkoliv kompromisů. Veškeré služby a programy si tak užijete i kupříkladu na 15 let starém přístroji. Nákup supermoderní LCD či OLED televize rozhodně není třeba.

A se zábavou vám může pomoci i moderní bluetooth klávesnice. A to zejména ve chvíli, kdy se musíte se svým herním nebo pracovním místem neustále stěhovat, protože vaše domácnost zkrátka neumožňuje vytvoření stabilního koutku pro tyto činnosti. Zbavte se drátů, užijte si výhody citlivého touchpadu a objevte kouzlo moderního vzhledu této skvělé vychytávky. A co si ještě dopřát?

Vytvořte si doma tu správnou atmosféru

Není to zdaleka tak těžké, jak by se mohlo zdát. Naopak. Už nemusíte měnit stínítka na svítidlech či  pořizovat chytré, ale velmi drahé žárovky. Vše z vás vyřeší led pás s pestrou škálou barev i širokou nabídkou intenzity svícení. A samozřejmě  k němu patří dálkové ovládání nebo možnost připojení kupříkladu na Alexu aSiri. Nezáleží na tom, jak moc moderní vaše domácnost je, tahle technologie se vám přizpůsobí.

A jak si pojistit, že tolik skvělé techniky nenaláká zloděje? Kromě klasických zabezpečovacích prvků se spolehněte i na zařízení zvané homeguard. To vás upozorní na to, že se v domě něco děje a vy tak budete moci okamžitě zareagovat. Zjistěte více na stránkách Carneo.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *