Closet Visualization Interior Design  - Victoria_Borodinova / Pixabay

Vestavěné skříně umí využít každý kout

Také ve svém bydlení řešíte nedostatek úložných prostor? Nemusíte pořizovat stále další a další nábytek, který by jen zbytečně zabíral místo. Raději uvažujte chytře a pozvěte si domů moderní trendy.

Například vaše stávající skříně lze až ke stropu prodloužit nástavci. Bohužel výsledný efekt nebude co do estetiky nejspíš nic moc. Mnohem lepší je tedy vsadit na vestavěné skříně, jež vám domů nepřinesou žádný kus nábytku navíc, a přitom bez kompromisu využijí všechny dostupné kouty, škvíry a nepoužívané rohy.

Množství místa i minimalizace nepořádku

Každý z nás má doma nějaký ten kout, v němž se stále jen hromadí prach. Důvodem je nábytek, který nedokáže využít možností svěřeného prostoru. Dříve šlo díky bohaté nabídce nábytkářských řetězců o zcela běžný jev, dnešní doba vám však dává docela jiné možnosti.

K mání jsou vestavěné skříně do ložnice i do dalších místností, vyrobené zcela na míru a na 100 % podle vašich představ, přání a preferencí. Nenechte se omezovat dostupnými možnostmi a nespokojte se s kompromisem, když je ve hře plná kompatibilnost.

Je to jednoduché. Levné skříně jednoduše navrhnete přesně tak, aby do volného rohu, mezery pod schody, či podkrovní místnůstky, dokonale zapadly. Buďte sami sobě bytovými architekty a vyberte si to nejlepší řešení. Nenechte si vnutit šatní tyč nebo množství šuplíků, když už předem víte, že je nevyužijete.

Do vestavěných skříní uložíte cokoli

Ve hře samozřejmě není jen oblečení. Do poliček a regálů se vejde všechno, co vám teď v místnosti jen bez užitku překáží – oblečení, dětské hračky, sezónní věci, sportovní potřeby… Chtějte samozřejmě posuvné dveře, které jsou na užitné místo zcela nenáročné.

A jako třešničku na dortu si dopřejte návrh skříně zdarma! A kde? Přímo u specialistů s tradicí na   Levne-skrine.cz. Potěší vás vysoká kvalita materiálů, přívětivé ceny, individuální přístup i doprava zdarma až k vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *