VARI systém, aneb se stavebnicí na zahradu

Možná se i vy děsíte toho, kolik různých strojů a dalších pomůcek pro celoroční údržbu vlastní zahrady či menšího pole potřebujete. Samostatný nákup jednotlivých modelů vychází cenově velmi nepříznivě (nehledě na potíže s jejich uskladněním), multifunkční zařízení se zase často uchylují k mnoha nepříjemným kompromisům v oblasti bezpečnosti, pohodlné manipulace nebo efektivnosti.

Česká společnost VARI, působící na našem trhu už od roku 1969, proto přichází se zcela novým konceptem – stavebnicí VARI Global.

Jednoduše nakoupíte to, co potřebujete

Základem celého systému je samostatná pohonná jednotka. K ní je možné připojit hned tři typy motorů a samozřejmě další příslušenství. Není tedy nutné nakupovat duplicitně třeba akumulátory v různých zařízeních. Kromě úspory v oblasti pořizovacích nákladů má stavebnicový systém i další výhody:

  • může se chlubit nízkou hmotností pohonné jednotky – pouhých 20 kg,
  • snadná obsluha – připojení pohonné jednotky se obejde bez použití nářadí,
  • nízká spotřeba paliva,
  • antivibrační sytém pro omezení únavy obsluhy,
  • široké spektrum příslušenství – k dispozici jsou například různé typy pluhů, radlice, hřebenové brány, provzdušňovač nebo vozík.

Veškeré příslušenství v ceně

Bojíte se dodatečných nákladů na tažnou nápravu, závaží nebo redukci rychlosti? Nemusíte, vše dostanete zároveň s příslušnými modely či vybavením. Jistě také oceníte možnost změny rychlosti při zapnutém motoru (oproti konkurenčním produktům s převody řešenými běžnými řemeny).

VARI klade důraz také na kvalitu. Podle interních statistik slouží svým majitelům stále více než 75% strojů vyrobených v předchozích 45 letech. Navíc je upřednostňována také maximální kompatibilita v rámci jednotlivých produktů, jdoucí ruku v ruce s dobrou dostupností náhradních dílů, a to i u starších modelů. Chcete-li při údržbě svého hospodářství vsadit na českou kvalitu, pak by vám značka VARI zkrátka rozhodně neměla uniknout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *