plot, ornaments, metal

Chcete se vyhnout zvědavým pohledům sousedů? Pořiďte si stínící sítě na plot

Stínící sítě na plot jsou skvělým řešením pro všechny, kteří se chtějí vyhnout zvědavým pohledům sousedů či kolemjdoucích. Jejich výběr však nemusí být vždy nejjednodušší, a to především v případě, kdy nemáte se stínícími sítěmi žádné zkušenosti. Pokud však budete mít šťastnou ruku, dokáže vám stínící síť nabídnout spoustu výhod.

Síť na plot nemusí být jenom pro stínění

V současnosti čím dál tím více lidí hledá způsoby, jak si dopřát opravdové soukromí. Pokud však nebydlíte přímo na samotě, bude pro vás takový úkol téměř nesplnitelný. I přesto ale existuje alternativa, která vám může alespoň trochu pomoci, a to kvalitní stínící sítě. Ty v první řadě slouží ke stínění prostoru, kdy se jednoduše připevní na plot či pergolu.

Kromě toho také zamezí nahlížení sousedů či kolemjdoucích do vaší zahrady. Pokud si tedy vyberete kvalitní stínící síť s vysokou hustotou, nemusíte se bát, že by vás mohli vaši sousedé sledovat při pobytu na čerstvém vzduchu. V neposlední řadě plní stínící sítě i estetickou funkci, jelikož díky nim bude i starší plot vypadat jako nový.

Dejte si na výběru stínící sítě záležet

Pokud nechcete další sezónu kupovat nové stínící sítě, měli byste si dát záležet na jejich výběru. Nejdůležitější je nepochybně materiál, který musí být maximálně odolný a disponovat dlouhou životností. Rozhodující je také hustota materiálu, od níž se odvíjí propustnost světla skrze síť – čím vyšší je hustota sítě, tím méně skrze ni bude vidět.

Nakonec nezapomínejte ani na správný výběr barvy, jež by měla odpovídat designu celého exteriéru. Pokud si nevíte rady s výběrem stínící sítě, můžete se obrátit například na e-shop Peplachty.cz, kde vám určitě rádi pomohou a najdou pro vás nejvýhodnější řešení na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *