Špičkové dámské sportovní oblečení – ANSWEAR.cz

Jaro patří mezi nejpříjemnější období v roce, nabíjíme energií a více se hýbeme, konečně končí kabáty a větrovky ve skříni a vytahuje se pohodlné sportovní oblečení. A pokud máte ve své výbavě jen vytahané tepláky a ještě vytahanější tričko, zapomeňte na asijské tržnice a raději dejte přednost kvalitě. Rozhodně není jedno, v čem cvičíte.

Nejnovější sportovní trendy nás přímo nutí jít si zaběhat, či vkráčet do posilovny. Stačí se podívat do internetového obchodu answear.cz. No nejsou jejich modely plné energie a optimismu?

V novém to půjde lépe! Co takhle si pořídit nové legíny!

Buďte na přicházející léto dobře připravené a dejte se do formování postavy. Po pěkné postavě toužíme všichni, lépe se cítíme a hlavně si můžete na sebe obléknout, po čem vaše srdce touží. Nejlepší je začít shazovat kila navíc hned s prvními jarními paprsky. Naše tělo si to nakonec po vánočních svátcích plného přejídání zaslouží. Legíny na sebe a jedem – třeba i na kole.  A pak v nových šatech ukážeme celému světu svou parádní postavu nemluvě o zdraví, která nám pravidelné cvičení jen upevní. V nových legínách a pěkném tričku půjde cvičení jedna radost.

Dámské trička – základ letní výbavy

Pro zajímavost nahlédneme do historie a podíváme, kdo vlastně přišel s nápadem potisků na trička. V roce 1939 se grafický potisk na tričku jako první objevil na televizní obrazovce ve filmu Čaroděj ze země Oz. Dělníci plnící strašáka slámou měli ve filmu oblečené zelené trička se slovem “Oz” na hrudi. Je tady rok 2016 a vy si můžete vybírat z hromady skvostných triček v široké barevné paletě, tvarů a střihů. Trendy barvy pro trička je tyrkysová, bílá a kombinace bílá/černá, světle růžová – v kombinaci s černou a šedou. Naprostou osvěžující novinkou jsou bílé topy s kontrastními černými ramínky. Nejdříve tedy na nákup a pak rovnou sportovat!

ola490 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *