Potisk textilu září všemi barvami

Sháníte moderní a především kvalitní pracovní oděv pro vaše zaměstnance, který by zdobil název vaší společnosti? Potřebujete se s několika pracovníky prezentovat na workshopu či plánujete firemní teambuilding, který se neobejde bez firemního oblečení? V tom případě vám jistě přijde vhod potisk textilu, který provádí naši zkušení tiskaři. Firemní oblečení se tak rázem stane uměleckým dílem, které potěší nejen ty, kteří ho budou mít tu čest nosit, ale i ty, kterým se díky tomu logo vaší společnosti vryje do paměti a tím není nikdo jiný, než obchodní partneři a klienti.

Tiskneme na rovné povrchy v zářivých barvách

Váš reklamní textil jsme schopni zdokonalit našimi kvalitními a především pestrými barvami, které na sebe upoutají pozornost hned na první pohled. Barevnost jednotlivých potisků se řídí, vzorníkem Pantone. Speciální barvy, které potisk textilu zajišťují se tak postarají o to, aby bylo logo společnosti ještě zářivější a pestřejší. Pro ty, kteří se nebojí experimentovat, nabízíme i barvy fosforové, které svým zjevem hovoří za vše. Naši tiskaři tisknou především na rovné povrchy. Pod tímto pojmem si můžeme představit především trička, mikina, ale například i papír, dárkové tašky či různé plastické hmoty. Barvy poté na oblečení či na daném povrchu mohou mít buď kožený vzhled anebo vzhled napěněný, který je rovněž velmi populární. Ke své práci využíváme pouze moderních technologií, tudíž za svá díla ručíme kvalitou a dlouhou životností.

Sítotisk vyrobí originální logo vaší společnosti

Pokud nám dodáte logo, které chcete, aby zdobilo daný kus oblečení, který si můžete navíc objednat přes náš eshopFiremní oblečení se rázem stane skvostem mezi obyčejnými pracovními oděvy. Sítotisk totiž vyrobí originální logo vaší společnosti a to jen za předpokladu, kdy našim tiskařům dodáte logo takzvaně v křivkách. Poté se s nimi můžete i dohodnout na tom, zda budou k výrobě využity barvy plastizol či barvy vodové. Vězte nebo ne, ale veškerý textil ať již bavlněný či polyesterový anebo různé dárkové tašky, budou velmi bravurně prezentovat právě vaší společnost a díky tomu velmi podpoříte i svou reklamu, bez které by se úspěšný podnik nemohl obejít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *