Nedáte dopustit na turistické průvodce? Pak si ty elektronické určitě zamilujete!

Listování v turistických průvodcích má stále pro mnoho zapálených cestovatelů své nezaměnitelné kouzlo. Kvůli jejich objemnosti a velké váze však jen zřídka vyhoví svému původně zamýšlenému účelu, který velí nahlédnout do jejich útrob pokaždé, když při výletu dojdete do nějaké zajímavé lokality.

Místo toho si řada z nás udělá malý itinerář již doma, vypíše nejdůležitější body, a poté se vydá na samotný výlet. Není v tom žádná spontánnost a zcela chybí možnost dohledání dalších zajímavostí nebo turistických cílů v průběhu cesty. A právě to chce změnit unikátní řada elektronických průvodců z nakladatelství Kknihy od spisovatele Jiřího Gleta.

Jiří Glet je na české literární scéně již zkušeným matadorem. Píše mimo jiné pro magazín nakladatelství Art9 a své Turistické průvodce se rozhodl pojmout zcela nových způsobem.

21 rodinných výletů v každé knize

Každá z knih (prozatím se Turistický průvodce od Jiřího Gleta dočkal pěti pokračování) vás provede po zajímavých lokalitách podle okresů v ČR, nejnovější díl pak dokonce i po Slovensku. Co kapitola, to jeden zajímavý cíl pro rodinné výlety. Všechny tituly jich obsahují 21 a informace v nich se vždy týkají nejenom primárního doporučení k výletu, ale věnují se i okolním turisticky atraktivním lokalitám.

Nejde však jen o výčet dostupných možností. Texty obsahují i spoustu zajímavostí a informací, které se jinde nedozvíte. Zvláště děti totiž spíše nalákáte na návštěvu hradu, na kterém straší ten velký černý pes s ohnivým jazykem než k návštěvě sídla, kde se jednou zastavil Karel IV.

Všechny texty jsou navíc doplněny o pečlivě vybrané fotografie, takže vám danou lokalitu osobitě přiblíží i v případě, že se pro její návštěvu nakonec nerozhodnete.

Turistický průvodce od Jiřího Gleta je dostupný ve formátech Kindle, PDF i EPUB, takže si ho můžete užít nejenom ve své čtečce, ale také na mobilu nebo tabletu. Několika kliknutími zjistíte vše potřebné bez zdlouhavého listování a přebírání se nepřehlednými řádky textu. Prohlédněte si ukázku na stránkách nakladatelství Kknihy nebo si rovnou svého nového turistického průvodce v elektronické formě pořiďte. Uvidíte, že s ním bude vaše cestování mnohem zajímavější!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *