Hostesky

Oslavy, večírky, různé propagační akce, sportovní turnaje a mnoho podobných zábav a slavností prožívají skutečné boom a každý klade důraz na perfektní prezentaci. Ovšem tady můžete narazit na nedostatek času i na nezkušenosti přípravy velkolepých akcí. Pokud uvažujete o tom, že vaše představení nového výrobku, či firemní večírek pro významné partnery nemůže dopadnout ani trochu špatně, zkuste profesionální pomoc.

Jedná se o velmi příjemné pomocníky a pomocnice a navíc s dostatečně reprezentativním vzhledem. Agentura hostesky je připravena zajistit hladký průběh nejrůznějších druhů akcí. Zvolený styling bude bezvadně odpovídat zaměření události. Pokud půjde o galavečer, hostesky a promotéři se obléknou do společenských šatů a obleků. Na promotion nebo veletrh zvolí dostatečně reprezentativní styl oblečení. Na lidovou slavnost se obléknou do krojů a na sportovní turnaj do stylového sportovního oblečení. A není problém, aby se hostesky převlékly do nejúchvatnějších kostýmů – od komtesy, přes vánoční Santy, roztomilé čertice nebo by se vám snad líbila sexy zaječice?

Promotéři a hostesky Praha jsou proškolení a zadané požadavky zvládnou s přehledem. Kromě reprezentativního vzhledu mají potřebné znalosti z různých oborů, jazykovou vybavenost a komunikativnost zvládnou na jedničku i v nepříjemných situacích, které se mohou objevit na každé větší akci.

Hostesky prošly náročným výběrovým řízením a firma Fresh Production s.r.o. ručí za jejich spolehlivost. Máte zájem se podívat na tváře, které reprezentují naši agenturu? Máte možnost nahlédnout do fotogalerie na webových stránkách Fresh Production s.r.o., kde naleznete desítky pohledných tváří dívek a mužů. Máme za sebou již několik let praxe a reference spokojených klientů hovoří za vše. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat a domluvíme se ve vašem zájmu.

821764 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *