Dětský dřevěný domek je snem každého dítěte

Pamatujeme si to z dětství – tu touhu po dětském soukromí, po domečku, kde bychom mohli prožívat svá dobrodružství, poprvé přenocovat bez dozoru svých rodičů, na celý den se sem „zašít“ s dobrodružnou knížkou, nebo dnes spíše s herní konzolou či mobilním telefonem. Mají už vaše děti svůj domeček?

Vím to z vlastní zkušenosti. Nestačí velký samostatný dětský pokojík. Ani společný altán u domu. Pokud máte domek i s tou nejmenší zahrádkou, dopřejte dětem dětský domeček. Jak jej vybrat?

Plast nebo dřevo?

Na trhu jsou dnes hotové domečky z plastu i dřeva. Příliš zručnosti tedy ke splnění tohoto dětského snu nepotřebujeme. Které jsou lepší? Plastový domeček je rychlé řešení. Koupíte, vyberete z krabice a dítě se může zabydlovat. Jsou hezky barevné a do malých městských zahrádek či zahrádek v satelitech určitě stačí. Dokonce se dají dát i do interiéru. Vypadají tam pěkně a děti je milují.

Pokud ale máte zahradu větší, lepším řešením je rozhodně dětský dřevěný domek. Má styl, řadu možností na rozšíření, lze jej kreativně nabarvit a do této činnosti klidně zapojit samotné děti. Mimochodem, je jedno, jestli máte doma jedináčka, nebo děti dvě a více. Tak či tak, i pro jedno dítě je domeček úžasnou zábavou.

Proč si dřevěný domek nevyrobit sám?

Chce to přece jen zručnější ruce. Navíc to nevyjde levně. Potřebujete kvalitní, dobře vysušené dřevo, vždy hoblované. I spojovací materiál musí být kvalitnější. Svoji kreativitu si šetřete třeba na zajímavé barevné provedení domečku. Například dětské domečky Herold si lze koupit v provedení bez povrchové úpravy a tu si pak udělat dle vlastních představ. Výhoda Herold domečků je možnost dokoupit si k nim další příslušenství: stoleček, lavici, podlahu apod.

Dětské domečky Herold

Domky Herold jsou kvalitní dřevěné výrobky pro děti, které dodává kutnohorská firma Radek Herold. Výrobky pro děti, jako i celou škálu dalších výrobků pro dům a zahradu, jde zakoupit snadno přímo v e-shopu firmy. Dokonce s dopravou zdarma. Nestíháte? Nedávejte si velké DIY předsevzetí do nového roku. Raději dětem pořiďte kvalitní domek na hraní, ale třeba i pískoviště nebo dětské hřiště od profesionálů, kteří vědí, jak na to. Tyto splněné sny se mohou pod vánočním stromečkem objevit třeba už letos. A pokud ne, rozhodně na ně myslete s příchodem jara. Dětské domečky, zahradní hřiště, skluzavky – to je to, po čem vaše děti touží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *