Lingonberry Vaccinium Vitis Idaea  - Erik_Karits / Pixabay

Na záněty močových cest si vezměte na pomoc bylinky

Trpíte často záněty močových cest? Zejména mnohé ženy s nimi mají opakované neblahé zkušenosti. Ženská močová trubice je totiž kratší než ta mužská, což dělá něžné pohlaví náchylnější k problémům s močovými cestami.

Na vážné záněty močových cest, které jsou prokazatelné nálezem v moči, se předepisují antibiotika. Pokud tedy za sebou ještě nemáte návštěvu praktického lékaře, určitě se za ním stavte a rovnou s sebou vezměte ranní moč. Zánět se pozná na místě, na podrobnější vyšetření se moč posílá pryč, výsledky jsou do několika dní. Jenže často se stává, že problémy s močením jsou, ačkoliv je nález negativní. Co pak? Vezměte si na pomoc bylinky!

Vyzkoušejte brusinkovou kúru

Trápí vás pálení močové trubice při močení, cítíte bolesti ledvin, případně se vám chce často na malou, ale nález byl negativní? Pusťte se do léčby na vlastní pěst, vezměte si na pomoc přírodu.

Jako pomocník při problémech s močovými cestami jsou známé brusinky. Působí jako antioxidant, pomohou vyplavit bakterie z močového traktu. Navíc podporují přirozenou obranyschopnost organismu a ulevují při premenstruačním syndromu a menopauze.

Pokud vás spíš než pálení močové trubice trápí bolest ledvin, kupte si raději přírodní doplněk stravy Herba odvodnění. Obsahuje výtažky z kopřivy, jalovce a břízy. Všechny tyto rostliny podporují vylučovací funkci ledvin a vylučování vody z těla.

Kde doplňky stravy pořídit?

Jak Herba odvodnění, tak Brusinky vyrábí ryze česká firma Naturvita, která spolupracuje se specializovanými zdravotnickými pracovišti. Oba tyto produkty lze výhodně zakoupit na Gigalekarna.cz.

Pokud budou potíže přetrvávat i po několikaměsíční brusinkové kúře a bude se vám zdát, že i bylinky jsou na vaše potíže krátké, nechte se vyšetřit, a to opravdu důkladně. V krajním případě mohou být močové potíže také projevem některého sexuálně přenosného onemocnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *