snow koppe, giant mountains, hotel luční bouda

Užijte si krásy nejvyššího pohoří České republiky při pobytu v Krkonoších

Krkonoše patří mezi nejoblíbenější turistická centra v České republice, a to díky svým malebným scenériím, rozmanitým možnostem pro sportovní aktivity a přátelské atmosféře. Letní pobyty v Krkonoších nabízí ideální kombinaci odpočinku a zábavy, která uspokojí každého cestovatele. Pestrá nabídka ubytování na Hotel.cz vám umožní vybrat si to pravé místo pro vaši dovolenou v Krkonoších.

Pec pod Sněžkou je základna pro vaše letní pobyty v Krkonoších

Pec pod Sněžkou je jedno z nejznámějších lyžařských středisek v zimě, ale i letní měsíce mají co nabídnout. Dovolená v Krkonoších se tak stane nezapomenutelným zážitkem. Ubytování na Hotel.cz nabízí různé typy ubytování v Peci pod Sněžkou – od rodinných penzionů, přes horské chaty a hotely, až po luxusní apartmány. Všechny tyto možnosti vám poskytnou skvělý základ pro zkoumání krás Krkonoš.

Tipy na výlety – Nechte se inspirovat a objevte tato místa

1. Sněžka – nejvyšší hora Krkonoš i České republiky
Stoupání na Sněžku je jedním z nejoblíbenějších výletů, který si můžete při svém letním pobytu v Krkonoších užít. Vrchol hory je dostupný pěšky, lanovkou či kombinací obou. Cestou se naskýtají úchvatné výhledy na okolní krajinu.

2. Labský důl a Labská bouda
K dalším oblíbeným cílům patří Labský důl – hluboké údolí s velkolepými skalnatými masivy a pramenem Labe. Nedaleko odtud stojí Labská bouda, která nabízí možnost občerstvení a ubytování.

3. Janské Lázně a Pramen Svatojánského potoka
Janské Lázně jsou lázeňské městečko ve východní části Krkonoš, kde najdete kromě léčebných pramenů také sjezdovky, běžecké tratě a turistické stezky. V blízkosti města se nachází pramen Svatojánského potoka.

4. Obří důl a Luční bouda
Obří důl je další zajímavou lokalitou, která stojí za návštěvu. Toto impozantní údolí je obklopeno strmými skalnatými stěnami a nabízí krásné výhledy na okolní hory. V těsném sousedství se nachází Luční bouda – nejstarší horská chata v Krkonoších.

5. Hornické muzeum Harrachov
Pro milovníky historie je ideálním výletem návštěva hornického muzea v Harrachově, kde se dozvíte více o tradici sklářství a hornictví v tomto regionu.

Pokud plánujete letní pobyt v Krkonoších, nezapomeňte vybrat ideální ubytování na Hotel.cz a užijte si pestrý program aktivit i klidných chvil v této malebné krajině.

karkonosze, aerial, drone
Užijte si krásy nejvyššího pohoří České republiky při pobytu v Krkonoších

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *