macha lake, evening, dusk

Ubytování u Máchova jezera – Bungalovy Elite ve Starých Splavech

Hledáte ideální místo pro relaxaci a odpočinek u Máchova jezera? Bungalovy Elite nabízejí komfortní a moderně vybavené ubytování Staré Splavy, které je ideální pro rodiny, páry i skupiny přátel. Toto rekreační středisko se nachází v malebném prostředí, pouhých 700 metrů lesní cestou od břehu Máchova jezera, což představuje ideální kombinaci klidného odpočinku a aktivní rekreace.

Moderní vybavení a komfort

Každý bungalov v areálu Bungalovy Elite byl nedávno zrekonstruován a je vybaven novým nábytkem, což zajišťuje vysoký standard ubytování. K dispozici je plně funkční kuchyňský kout vybavený mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a kompletním nádobím. Samozřejmostí je i soukromá koupelna se sprchovým koutem a WC. Tyto prvky zajišťují, že si hosté mohou užívat pohodlí a soukromí během svého pobytu.

Rekreační možnosti a atrakce

Máchovo jezero je známé svými rozmanitými možnostmi pro trávení volného času. Hosté si mohou užívat koupání, opalování, vodní a plážové sporty přímo u jezera. Pro děti jsou k dispozici různé atrakce a prolézačky, což činí z tohoto místa ideální volbu pro rodinné dovolené. Okolní lesy a příroda nabízí skvělé podmínky pro pěší turistiku a cyklistiku, s mnoha trasami vedoucími ke krásným zámkům a historickým památkám.

Stravování

Apartmány poskytují možnost vlastního vaření, ale pro ty, kdo preferují pohodlí, je na místě možnost objednání polopenze nebo plné penze pro skupiny. Jídla jsou servírována ve vlastní jídelně areálu, která pojme až 120 osob. Nabídka zahrnuje snídaně podávané formou bufetu a domácí obědy a večeře. Pro milovníky grilování je k dispozici ohniště a gril přímo v areálu.

Proč si vybrat Bungalovy Elite

Ubytování představuje ideální kombinaci pohodlí, moderního vybavení a blízkosti k přírodě a rekreačním aktivitám Máchova jezera. Čisté a pohodlné prostředí, přátelský personál a široká škála služeb zajišťují, že každý host si zde najde to své a rád se sem vrátí.

Pro více informací o ubytování a rezervace navštivte oficiální webové stránky Bungalov Elite. Nechte se okouzlit krásou Starých Splavů a užijte si nezapomenutelnou dovolenou u Máchova jezera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *